eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Acid Drinkers w Gryfinie!

Autor: www.acid-drinkers.com

Zespół Acid Drinkers wystąpi podczas 13. Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury w piątek 22 lutego o godz. 22.00

Organizator Włóczykija - Przemek Lewandowski o zespole:

Acid Drinkers to rock’n’rollowy band założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały, będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu - zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz, grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. Acid Drinkers to czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Dzwon.

Bilety na koncert (normalne) w cenie 30 zł można już nabywać w kasie Kina Gryf (czynna na pół godziny przed każdym seansem) oraz w internercie za pośrednictwem portalu biletyna.pl - TUTAJ. Wejścówki w niższej cenie (15 zł) mogą nabywać jedynie właściciele karnetu festiwalu Włóćzykij (TUTAJ).

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu