eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Ania Dąbrowska i Sławomir na Dni Gryfina 2018?!

Ania Dąbrowska
Ania DąbrowskaAutor: Marcin Kempski

Nie mamy w zwyczaju komentować informacji, które mają to do siebie, że pęcznieją wraz z każdorazowym przekazaniem ich kolejnym odbiorcom. Jednak z racji wciąż dość sylwestrowych nastrojów, postanowiliśmy się jedną z takich domniemanych wieści z państwem podzielić.

Otóż, jak donoszą życzliwi, obyci z zakamarkami gmachu przy ul. 1 Maja 16, tegoroczne obchody Dni Gryfina cechować ma dużo większy rozmach, aniżeli miało to miejsce w ostatnich latach. Rodzynką na torcie ma być występ wyjątkowo ciekawych i – co ważne w kontekście gryfińskich trendów piknikowych – aktualnie okupujących top polskich wykonawców estradowych artystów. Jak to zwykle bywa, by rozstrzygać o ich artyzmie, bądź jego braku, śmiałków nie zabraknie. My na starcie zwalniamy się z tej roli. Precyzyjne zaspokajanie masowych potrzeb w dzisiejszych czasach przypomina niejednokrotnie próbę godzenia wody z ogniem.
Jednemu nie da się jednak zaprzeczyć. O ile potwierdzą się informacje, że Ania Dąbrowska i… tak proszę państwa – Sławomir, wystąpią na gryfińskiej estradzie, będziemy mieli do czynienia z wydarzeniem, które ma ogromny potencjał, by jak za dawnych czasów do Gryfina zjechało się w te dni więcej osób, niż z niego wyjeżdżało.
O walorach Ani Dąbrowskiej chyba nikogo nie trzeba zapewniać. Jest absolutnie jedną z najważniejszych obecnie polskich wokalistek. Przy okazji autorką muzyki i tekstów, nie tylko swoich utworów. Bezpretensjonalna, urocza, utalentowana. Wyjątkowa gratka i dla melomanów i dla fanów dobrej zabawy. Sławomir natomiast… ci którzy jeszcze nie zetknęli się z tym fenomenem niech jak najszybciej odpalą kanał Youtube i nadrobią tę obowiązkową zaległość, bo (O ILE POTWIERDZĄ SIĘ TE INFORMACJE) pierwsze majowe noce 2018 roku będą w Gryfinie rozgrzane do czerwoności.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu