eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

"Bardzo dużo nam obiecywano, ale żadna z próśb nie została spełniona"

W dzisiejszym wydaniu, "Gazeta Gryfińska" prezentuje obszerne relacje z rozgrywek piłki nożnej, w tym meczów Energetyka Gryfino, Błękitu Pniewo, Polonii Gryfino i wielu innych

- Bardzo dużo nam obiecywano, ale do tej pory żadna z naszych próśb nie została spełniona przez pana prezesa Hipsza. Liczymy z chłopakami na to, że to się w najbliższym czasie zmieni i nie skończy się tylko na obiecywaniu - powiedział po trzecim wygranym meczu Jacek Klimas, jeden z liderów rezerw Energetyka Gryfino.

W o wiele gorszej sytuacji ligowej znajdują się piłkarze Błękitu Pniewo.

- Te rozgrywki nie wybaczają błędów, więc czas się ogarnąć, bo może nastąpić katastrofa – smutno skonstatował piątą w tym sezonie porażkę kapitan zespołu, Adrian Hołownia.

Zadowolony z występu swoich podopiecznych jest za to trener Łukasz Cebulski, który uznał bezbramkowy remis z Polonią Środa Wielkopolska za cenny.

- Mecz był dość szybki i ciekawy, ze sporą ilością ciosów. Dzielił się na fazy. Raz my mieliśmy przewagę i byliśmy przy piłce, a raz czynili to rywale. Remis jest dobrym wynikiem, choć pozostaje niedosyt – ocenił trener.

Piłkarzom Energetyka udało się wywalczyć drugi punkt, dzięki czemu nie zanotowali najsłabszego startu w historii gier na 3-ligowym poziomie. Palmę pierwszeństwa w dalszym ciągu dzierży drużyna trenrea Bogdan Stasiaka z sezonu 1998/1999.

 

Dużo więcej wypowiedzi, statystyk, analiz, komentarzy i relacji znajduje się w dzisiejszym wydaniu "Gazety Gryfińskiej".

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu