eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Będzie bal

Gryfińskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną po raz kolejny organizuje Bal charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych

Podczas wydarzenia zaplanowanego 19 stycznia w Domu Restauracyjnym Biała Wstążka w Czepinie odbędzie się aukcja charytatywna, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na dokończenie remontu i adaptacji ostatniego piętra w budynku przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych z powiatu gryfińskiego. Jednymi z wielu atrakcyjnych przedmiotów wystawionych na aukcję będzie koszulka ze zdjęciem i autografem Bartosza Kurka, a także piłka z autografami drużyny piłkarskiej Pogoń Szczecin.

- Dzięki hojności i otwartym sercom wszystkich darczyńców, gości balu i osób wspierających działania naszego stowarzyszenia, udało się nam do tej pory wyremontować dwa piętra w budynku przy ul. Szczecińskiej, gdzie prowadzona jest codzienna rehabilitacja społeczna i zawodowa 45 osób. Dzięki temu, w ostatnich dwóch latach stałym wsparciem objęto 12 nowych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Pozostało ostatnie piętro, gdzie prace remontowe nadal czas trwają. Ukończenie remontu pozwoli na objęcie rehabilitacją kolejne osoby czekające na wyjście z domów - informuje przewodnicząca zarządu koła Elżbieta Wiśniewska.

Organizatorzy balu bardzo serdecznie zapraszają wszystkich chętnych. Rezerwacje, sprzedaż biletów i wszelkie informacje na temat przedsięwzięcia udzielane są pod numerami telefonów: 91 415 20 14 i 607 942 092 lub w siedzibie stowarzyszenia w Gryfinie przy ul. Szczecińskiej 33.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu