eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Błyskawicznie rozstrzygnięty lawendowy konkurs! [WYNIKI]

W obecnym numerze Gazety Gryfińskiej zapowiedzieliśmy mikołajkowe rozdanie niepowtarzalnych kosmetyków Manufaktury Lawenda. Wyjątkowy w swej prostocie konkurs zablokował nam linię telefoniczną już w pierwszych sekundach po godzinie 12.00. Kto był najszybszy?

Dla pierwszych trzech osób, które dodzwoniiły się do naszej redakcji po godzinie 12.00 Manufaktura Lawenda mieszcząca się przy ulicy Łużyckiej 17C przygotowała upominki! Za niecodzienne wyczucie czasu i szybkość wybierania numeru telefonu nagrodzone zostały: Anna Wyrwicz, Katarzyna Jankowska i Samanta Lewandowska.

Już o godzinie 12.02 konkurs został zakończony, paniom, które były najszybsze serdecznie gratulujemy, a po odbiór nagród zapraszamy między godziną 10.00 a 18.00 do siedziby manufaktury.

Manufaktura Lawenda wytwarza produkty ręcznie według własnej receptury. Każdy z nich starannie pakuje w szklany słoiczek. Dbałość o wysoką jakość składników gwarantuje zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry. Dopełnieniem oferty są ręcznie wykonane świece zapachowe i tarteletki z naturalnego wosku.

Więcej na temat pachnącej manufaktury w obecnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.