eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Marcin Cholewa i Radek Gierasimczyk nowymi prezesami Odrzanki Radziszewo

Tylko przez trzy dni Odrzanka Radziszewo pozostawała bez klubowych władz. Na wtorkowym Walnym najważniejsze stanowiska w klubie powierzono Marcinowi Cholewie i Radosławowi Gierasimczykowi

Jak poinformowaliśmy wczoraj rano, z powodu nieklarownej sytuacji Odrzanki i licznych problemów personalnych, Marcin Mysiak zrezygnował z funkcji prezesa klubu.

Jako że do startu rundy wiosennej pozostało kilka dni, konieczne okazało się wybranie nowych władz. Do Zebrania Walno-Sprawozdawczego doszło wczoraj wieczorem.

- W dniu 06.03.2018 odbyło się spotkanie zarządu Odrzanki Radziszewo na którym ustalono zmiany dotyczące klubu. Po jednoglosnym głosowaniu zarząd zatwierdził następujące zmiany: prezesem klubu został Marcin Cholewa a  wiceprezesami Radosław Gierasimczyk i Marek Wilczyński- czytamy w komunikacie Odrzanki, wysłanym do naszej redakcji przez członków nowego zarządu.

Cała trójka to czynni zawodnicy ostatniego zespołu Regionalnej Okręgówki. Wilczyński znajdywał się już w poprzednim zarządzie, wspierając Marcina Mysiaka. Co istotne, były prezes nie pożegnał się z klubem.

- Będzie nas wspomagał jako członek zarządu - mówią działacze.

 

Więcej o zmianach w Odrzance będzie można przeczytać w kolejnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu