eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

CIT zaprasza na pierwszą wystawę w 2019 roku

Od 4 stycznia w małej galerii Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie dostępna jest wystawa. „Z fotografią za pan brat" prezentuje zdjęcia wykonane przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gryfinie. Uroczysty wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 11 stycznia o godz. 12.00

Fotografie prezentowane na wystawie powstały w ramach zadania współfinasowanego ze środków Gminy Gryfino, a przeprowadzonego przez gryfińskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

- Autorami i modelami zdjęć są beneficjenci projektu, osoby z niepełnosprawnością intelektualną, uczestnicy gryfińskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej, którzy pod okiem terapeutów, podczas przeprowadzonych warsztatów, wykonali fotografie charakterystycznych miejsc na terenie naszej gminy - informuje Sebastian Rożko z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie.

Prace zostały wykorzystane w kalendarzu „Gryfino 2019”, który można obejrzeć i nabyć w siedzibie PSONI przy ul. Szczecińskiej 33 w Gryfinie. Wystawa w CIT potrwa do dnia 25 stycznia.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu