eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Cztery lata ukrywał się przed organami ścigania

Autor: Tomasz Obacz

Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymali 51-latka, który ukrywał się przeszło cztery lata przed organami ścigania

Mężczyzna był poszukiwany pięcioma listami gończymi i dwoma nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego wydanymi przez Sądy z terenu naszego województwa, głównie za oszustwa i przywłaszczenia cudzej rzeczy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z Gryfina doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny.

- Funkcjonariusze zatrzymali byłego mieszkańca powiatu gryfińskiego na jednej z ulic Gorzowa Wlkp. Mężczyzna był zaskoczony i nie spodziewał się funkcjonariuszy. Policjanci mieli jednak dokładną wiedzę, znali poszukiwanego i w momencie zatrzymania nie mieli żadnych wątpliwości co do jego tożsamości – informuje Marcin Karpierz, oficer prasowy KPP w Gryfinie.

Zgodnie z dyspozycją Sądu został on przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie został osadzony celem odbycia kary pozbawienia wolności.

 

dost./to

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu