eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Do wygrania bilety na "Romea i Julię" w wykonaniu Moscow City Ballet

Autor: dost.

Mamy dla naszych czytelników cztery bilety na spektakl, który będzie można obejrzeć 9 marca w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena w Szczecinie

"Romeo i Julia" to ponadczasowa opowieść o miłości młodych, pięknych kochanków, Romea i Julii – członków dwóch zwaśnionych włoskich rodów. Zapierająca dech w piersiach choreografia Moscow City Ballet pozwala wyrazić i przeżyć krańcowe doświadczenia miłości i śmierci, nienawiści i przebaczenia. Każdy ruch i gest tancerzy dopracowany jest do perfekcji, co nieodmiennie wzbudza zachwyt publiczności. Charakterystyczne dla występów Moscow City Ballet są olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć ani o niej zapomnieć: Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, co tańca nie lubią. Niezwykłe połączenie wzruszających historii, muzyki oraz tańca już w marcu będzie można oglądać w Polsce. Z pewnością warto zobaczyć grupę, która ukochała sobie polską publiczność i dać się przenieść do pięknego świata tańca, miłości i marzeń. Moscow City Ballet wprost oczarowuje publiczność. Każda sekunda ich występu jest warta uwagi.

Aby wziąć udział w losowaniu biletów – dwóch podwójnych wejściówek, z których każda warta jest 250 zł – wystarczy odpowiedzieć na pytanie: w jakim mieście dzieje się akcja dramatu Szekspira?

Odpowiedzi można przesyłać na adres mailowy: redakcja@gryfinska.pl
Czekamy na nie do piątku 9 lutego.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu