eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Dziennikarz Gazety Gryfińskiej nominowany w ogólnopolskim konkursie!

Autor: Zbigniew Włodarczyk

Jak co roku Stowarzyszenie Gazet Lokalnych organizuje konkurs SGL Local Press. Uczestniczą w nim autorzy artykułów i zdjęć pracujący w lokalnych wydawnictwach. Miło nam poinformować, że nominację w Local Press 2018 w kategorii fotografia otrzymał pracownik Gazety Gryfińskiej i portalu egryfino.pl – Zbigniew Włodarczyk

Pan Zbigniew znalazł się wśród siedmiu nominowanych fotografów z Polski za poniższe zdjęcie.

Jutro w Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się uroczysta gala SGL Local Press 2018, podczas której oficjalnie wręczone zostaną statuetki dla laureatów w poszczególnych kategoriach.

Przypomnijmy, że rok temu w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne za tekst „O tym jak Wiskord zalał gminę afrykańskim haszyszem” nominację otrzymał Grzegorz Racinowski. A wcześniej, w 2011 r. Gazeta Gryfińska zwyciężyła w specjalnej kategorii – uznano, że najlepiej spośród wszystkich lokalnych gazet w Polsce przedstawiliśmy kampanię wyborczą w 2010 r. Wówczas nagrodę wręczyła nam Teresa Torańska. Czy w tym roku statuetkę z rąk Mariusza Szczygła (przewodniczącego kapituły jury) otrzyma Zbigniew Włodarczyk? Poinformujemy o tym państwa wkrótce.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu