eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Dziesięć medali najmłodszych Hermesiaków

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza "młodzieżówka" podczas Halowych Mistrzostw Województwa zawodników biorących udział w programie "Lekkoatletyka Dla Każdego!" skupionych w Ośrodku Lekkiej Atletyki Zachodniopomorskie

 W zawodach, które odbyły się 17 lutego w Szczecinie wystartowało 296 młodych lekkoatletów (545 osobostartów). Zawodnicy mogli się sprawdzić w trzech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal i skok wzwyż.

Nasi zawodnicy wywalczyli 10 medali a prawdziwą "gwiazdeczką" okazała się Lena Wójs wygrywając zarówno 60 m jak i skok w dal rocznika 2006. Również jasno zaświeciła Nadia Majchrzak, która pomimo że startowała w roczniku 2007 będąc o rok młodsza, zdołała wywalczyć dwa medale - srebro w skoku w dal i brąz w biegu na 60 m.

Alan Ciereszko uzyskał najlepszy wynik w biegu na 60 m rocznika 2006 oraz zdobył brązowy medal w skoku w dal. Także dwa medale padły łupem Nikodema Mroza, który w roczniku 2004 zajął 3 miejsca na 60 m i w soku w dal.

Srebrny medal w skoku w dal zdobył Michał Zapart (2004) i zajął 4 miejsce w biegu na 60 m. Brązowy medal w roczniku 2006 zawisł na szyi Celestyny Szulc. Blisko medalu, na 4 miejscu zakończył rywalizację w biegu na 60 m r. 2005 Filip Ogonowski, dodatkowo zajmując 5 miejsce w skoku w dal.

- Brawo, tak trzymać! - komentują trenerzy.

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu