eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

GLHA. Dziś drugie spotkanie organizacyjne

Na 26 listopada zaplanowano pierwszą kolejkę rozgrywek Gryfińskiej Ligi Halówki Amatorskiej. Dzisiaj kapitanowie wszystkich drużyn spotkają się, by ustalić szczegóły dotyczące terminarza rozgrywek

Akces do XIX edycji GLHA zgłosiło osiem drużyn. W porównaniu z ubiegłym sezonem mamy tylko jedną zmianę. W miejsce Czarnych Lubanowo, do stawki dołączyło Ogniwo Babinek.

To powrót po rocznej przerwie. W poprzednich rozgrywkach drużyna z Babinka zanotowała pauzę, a jej zawodnicy reprezentowali barwy Wranglera. Wbrew pierwszym sygnałom, w GLHA wystartuje również ubiegłoroczny mistrz - Błękit Pniewo.

Jako że do inauguracji XIX edycji pozostały niespełna dwa tygodnie, już dzisiaj dojdzie do spotkania organizacyjnego, na którym zapadną decyzję w sprawie terminarza.

- Zapraszam wszystkich kapitanów drużyn o godzinie 19.00 do budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Iwaszkiewicza w Gryfinie. Poza losowaniem par pierwszej kolejki, dojdzie też do zatwierdzenia regulaminu i całego terminarza ligi - wylicza Dariusz Żołnowski.

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu