Advertisement
eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Gryfińska policja też szuka 3-letniej Amelki

Autor: KPP w Gryfinie

Gryfińska policja wydała komunikat dotyczący poszukiwań 3-letniej Amelki i jej matki Natalii, które wczoraj około godziny 10:00 zostały uprowadzone przez dwóch zamaskowanych mężczyzn sprzed bloku przy ul. Hallera 47 w Białymstoku. Sprawa została nagłośniona przez wiele mediów. Również w naszym regionie można zauważyć wzmożoną aktywność policji

Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczynki i jej mamy, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji. Na czas funkcjonowania Child Alert uruchomione zostało Call Center pod nr 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych. Do uprowadzenia doszło przed blokiem mieszkalnym przy ul. Hallera 47 w Białymstoku wczoraj, 7 marca br., ok. godz. 10:00.

Z ustaleń wynika, że sprawcami uprowadzenia byli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy wepchnęli Amelię i jej matkę do samochodu marki Citroen, który później został porzucony.

Dziewczynka ma niebieskie oczy i jasne włosy spięte w kok. Ubrana była w różową kurtkę, szarą czapkę z pomponem, szare spodnie i granatowe buty.

Na czas funkcjonowania Child Alert uruchomione zostało Call Center pod nr 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych.

 

KPP w Gryfinie

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu