eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Interesujące trzydniowe warsztaty dla gryfinian

Niewidzialne Miasta to propozycja warsztatowa dla osób ciekawych nowych doświadczeń, pracy z wyobraźnią i odkrywania Gryfina na nowo

Namawiamy do stworzenia i pokazania „niewidzialnych miast” w miejscu, w którym mieszkacie. Każdy widzi je inaczej - przez pryzmat przeżytych sytuacji, zakodowanych emocji lub po prostu jest to obraz  wyobraźni. Inspiracją do tych rozważań i pracy twórczej będą wybrane z książki Italo Calvino opisy „niewidzialnych miast”. Proponujemy trzydniowe warsztaty z trzema fachowcami z równych dziedzin, zakończone performatywnym pokazem dla widzów w niedzielę 16 września, który rozpocznie się o godz. 16.30 w Starej Rzeźni prz ul. Szczecińskiej. Uczestnicy będą pracować w trzech grupach prowadzonych przez Edytę Waszak, Maję Szymkowiak i Krzysztofa Lubkę. Warsztaty adresowane są do młodzieży i osób dorosłych, którzy mogą zabrać na nie dzieci lub dziadków. Koordynatorem akcji jest Edyta Waszak.

Spotkanie organizacyjno-integracyjne  odbędzie się w Gryfińskim Domu Kultury przy ul. Szczecińskiej 17 w piątek 14 września o godz. 16.00.

Warsztaty odbędą się w piątek i sobotę (14 i 15.09) w godz. 16.00-20.00 i w niedzielę (16.09) w godz. 12.00-16.00

Więcej informacji o wydarzeniu w najnowszym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu