eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Jak sportowcy uczczą niepodległość? [ROZKŁAD JAZDY]

Najbliższy weekend to nie tylko mecze piłkarskie, ale też kolejne spotkanie KPR oraz przede wszystkim uroczystości związane ze 100-leciem odzyskania niepodległości. Poniżej pełna rozpiska wydarzeń sportowych

Tygodniowy rozkład jazdy

 

09.11 (piątek)

 

godz. 19.40 Gryf-Panthers – Endoo Drogmal (MLB, ul. Szarego w Podjuchach)

 

10.11 (sobota)

godz. 10.00-14.00 Weryfikacja zawodników przed Narodowym Biegiem 100-lecia od „Bałtyku do Tatr” (budynek Tawerny) 

godz. 10.00 Turniej dla Niepodległej, Grand Prix Gryfina 2018 w szachach – turniej nr 10 (Pałacyk pod Lwami)

godz. 11.00 Energetyk Gryfino – Barlinecka Akademia Futbolu (WLJM)

godz. 13.00 Kluczevia Stargard – Morzycko Moryń (4.liga)

godz. 13.00 Ogniwo Babinek – AP Gavia Choszczno (klasa okręgowa)

godz. 14.00 Orkan Suchań – Błękit Pniewo (A-klasa)

godz. 14.00 Zootechnik Kołbacz – Hanza Goleniów (B-klasa)

godz. 15.00 Znicz Niedźwiedź – Odrzanka Radziszewo (B-klasa)

godz. 17.30 RIP City – V4L (MLB, ul. Szarego w Podjuchach)

godz. 18.00 KPR Gryfino – ITS Jeziorak Iława (2.liga piłki ręcznej)

 

11.11 (niedziela)

godz. 8.30-10.15 Weryfikacja zawodników przed Narodowym Biegiem 100-lecia od „Bałtyku do Tatr” (budynek Tawerny)

godz. 11.00 Błękitni Stargard – Energetyk Gryfino (WLJS)

godz. 11.00 Czarni Lubanowo – Zjednoczeni Kurzycko (B-klasa)

godz. 11.11 Narodowy Bieg 100-lecia od „Bałtyku do Tatr” (start i meta na nabrzeżu, obok Tawerny)

godz. 11.11 Rajd rowerowy - Asysta rowerowa Gryfińskiego Biegu Niepodległości w ramach „Narodowego Biegu 100-lecia od Bałtyku do Tatr” (start i meta na nabrzeżu, obok Tawerny)

godz. 13.00 Zieloni Zielin – Unia Dolice (A-klasa)

godz. 13.00 Polonia Giżyn – Czcibor Cedynia (A-klasa)

godz. 14.00 Iskra Golczewo – Odra Chojna (klasa okręgowa)

godz. 14.00 Piast Karsko – Energetyk Gryfino (A-klasa)

godz. 14.00 Chemik II Police – Grot Gardno (B-klasa)

godz. 14.00 Czarni Czarnówko – Piast Piaseczno (B-klasa)

godz. 14.00 LUKS Krzywin – Łabędź Widuchowa (B-klasa)

godz. 14.00 Iskra Banie – Orzeł Trzcińsko Zdrój (B-klasa)

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu