eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Jedna walka Orzechowskiej w Salzburgu

Ponownie na pierwszej rundzie swój udział w zawodach Karate 1 Series A zakończyła Daria Orzechowska z Kamikaze Gryfino

Zawodniczka z Gryfina, która wciąż wierzy w wywalczenie kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w 2020 roku, tym razem udała się do Salzburga. Nieźle obsadzone zawody (udział w nich wzięły trzy zawodniczki z pierwszej dziesiątki rankingu) ponownie zakończyły się jednak niepowodzeniem reprezentantki Kamikaze Gryfino.

Orzechowska po raz kolejny odpadła we wstępnej fazie rywalizacji, kończąc swój występ po pierwszej walce. Tym razem pogromczynią zawodniczki z naszego miasta okazała się młodziutka Camilla Boselli z Piacenzy. Walka zakończyła się remisem 0:0, lecz Włoszka wygrała przez wskazanie sędziów.

Porażka Darii była o tyle bardziej bolesna, iż jej przeciwniczka znajdowała się niżej w światowym rankingu. Do zawodów w Salzburgu miała na koncie zaledwie 67,5 punktów, przy 150 pkt. zdobytych przez Orzechowską. Włoszka nie dotarła w Austrii do fazy medalowej, wobec czego Daria nie uzyskała kwalifikacji do repasaży i jej udział, podobnie jak ten w Guadalajarze, zakończył się w pierwszej rundzie.

Tym samym nie powiększyła swojego dorobku punktowego, który po minionym weekendzie wynosi 165 pkt. Dla porównania, liderka światowych list może pochwalić się 3917,5 punktami…

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu