eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Jedni kradną i znieważają, a inni uprawiają krzewy

Autor: Tomasz Obacz

Przedstawiamy informacje na temat zdarzeń zaistniałych na terenie KPP w Gryfinie

2 września - w Binowie dokonano włamania do bocznego kufra motocykla marki Yamaha, skąd skradziono rękawice skórzane, spodnie jeansowe, kurtkę skórzaną, buty oraz kask o łącznej wartości około 2150 zł na szkodę mieszkańca Szczecina. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

1 września 2017 - około godz. 18.35 w Gryfinie na ul. Kościelnej funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo–Interwencyjne KPP w Gryfinie ujawnili, że mieszkaniec gminy Gryfino kierujący osobowym mercedesem prowadził pojazd pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

2 września - Komisariat Policji w Chojnie został powiadomiony o kradzieży akumulatorów oraz części ciągników rolniczych o łącznej wartości 6000 zł, zaparkowanych w kompleksie leśnym w okolicy Mętna, na szkodę właściciela Zakładu Usług Leśnych. Postępowanie prowadzi KP w Chojnie.

4 września - około godz. 12.15 w Trzcińsku Zdroju dokonano kradzieży, pozostawionego przed sklepem roweru wartości około 1000 zł. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze Zespół Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Chojnie ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, którym okazał się nieletni mieszkaniec powiatu myśliborskiego. W chwili zatrzymania nieletni znajdował się w stanie nietrzeźwości (2,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu). W trackie zatrzymania znieważał funkcjonariuszy słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe, grożąc im przy tym pozbawieniem życia i naruszając nietykalność cielesną jednego z nich. Postępowanie prowadzi KP w Chojnie.

5 września - około godz. 16.00 w Gryfinie na ul. Niepodległości policjanci Ogniwo Patrolowo–Interwencyjne Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu marki Toyota ujawnili, że kierująca samochodem mieszkanka gminy Gryfino prowadziła go pomimo cofniętych uprawnień. Postępowanie prowadzi KPP w Gryfinie.

5 września - policjanci WK KP w Chojnie na terenie posesji w jednej z miejscowości w gminie Trzcińsko Zdrój ujawnili i zabezpieczyli 2 krzewy marihuany. Postępowanie prowadzi KP w Chojnie.

 

 

(red./asp. szt. oficer prasowy Grzegorz Klimek)

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu