eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Jesienna Scena Tańca 2017 - Silent Disco

W dniach 17-19 listopada 2017 r. w Gryfinie odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja Jesiennej Sceny Tańca - Festiwalu Małych Form Ruchowych. Jedną z atrakcji artystycznego wydarzenia będzie Silent Disco

Cicha dyskoteka jest specyficznym pomysłem na imprezę, przy którym system nagłośnieniowy wydaje się być niepotrzebny. Każdy uczestnik otrzymuje parę bezprzewodowych słuchawek, dzięki którym może słuchać muzyki. - Będziemy gościć trzech DJ-ów, każdy z nich na osobnym kanale będzie zapraszał do zabawy w jego ulubionym klimacie muzycznym - informuje Eliza Hołubowska, pomysłodawczyni i szef artystyczny festiwalu.

Wyjątkową zaletą Silent Disco jest to, że w każdej chwili uczestnik może zmienić kanał w słuchawkach i bawić się z wybranym DJ-em. Słuchawki będą wydawane po okazaniu dowodu tożsamości.

* termin: sobota 18 listopada, godz. 21.00

* miejsce: Gryfiński Dom Kultury (ul. Szczecińska 17)

* bilet: 15 zł, sprzedaż (w sekretariacie GDK) lub rezerwacja (gizyckaweronika@gmail.com)

 

DJ-e:

Monika Petryczko - producentka kultury, prezeska Stowarzyszenia MiastoHolizm, animatorka wydarzeń kulturalnych, dziennikarka radiowa i telewizyjna, DJ-ka. W 2016 r. pełnomocnik marszałka województwa zachodniopomorskiego w związku z udziałem Szczecina w prezentacji Koalicja Miast w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Współtwórca przestrzeni kreatywnej OFF Marina, Design Days w Szczecinie oraz festiwalu Polish Design Island, pomysłodawczyni projektu Jazz i Teatr. Obecnie realizuje międzynarodowy projekt Mobilny Instytut Kultury. (fot. nr 1)

Pierce White - pasjonat muzyki od najmłodszych lat. Jego upodobania na przestrzeni czasu bardzo się zmieniały, ostatecznie inspirowały go wszelkie odmiany muzyki House. Jego sety przepełnione są w większości Soulfulowymi i Deepowymi starannie wyselekcjonowanymi klimatami. Członek formacji T.I.M.S. oraz DJ na imprezach z cyklu silent disco organizowanych przez Malta Festival oraz Transatlantyk Festival. (fot. nr 2)

Keri Szamot - lokalny kolektyw grajków plenerowych lubujących się w muzyce zewnętrznej - gatunku, który wymyślili sami i który dobrze określa niestarannie wyselekcjonowane numery z ostatniego półwiecza muzycznej historii. To prawie tyle, ile mają lat. Gitary i samplery, smyczki i automaty perkusyjne, nostalgia i euforia życia w jednym. Wszystko wymieszane w dźwiękowym ogrodzie, czyli podróży z lat 60. do dzisiaj… i z powrotem. Bez końca. (fot nr 3, autor: Marcin Konopnicki)

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu