Advertisement
eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Jest nowy zarząd Morzycka Moryń. Łukasz Truskowski trenerem

O sytuacji w Morzycku Moryń pisaliśmy wielokrotnie. Po szeregu komunikatów, wystosowanych przez byłych działaczy, piłkarzy i władze miasta, przyszedł czas na wybranie nowego zarządu

Podczas Zebrania Walnego-Sprawozdawczego członkowie Morzycka wybrali nowego prezesa klubu. Został nim Mariusz Gajowy. Jednocześnie wytypowano członków zarządu.

Funkcję wiceprezesa objął Marcin Mularczyk. Skarbnikiem została Barbara Sołoducha, a sekretarzem Robert Chrzanowski. Do zarządu weszli ponadto Adam Bryl i Roman Wierzbicki.

To nie jedyne zmiany. Nowym trenerem zespołu będzie Łukasz Truskowski, znany choćby z prowadzenia Odrzanki Radziszewo. W swoim CV ma również pracę z seniorami Czcibora Cedynia, Kasty Majowe i juniorami młodszymi Arkonii Szczecin.

Pytanie, czy w Moryniu będzie miał kogo trenować? Jeszcze w lutym wszyscy zawodnicy poinformowali o odejściach. Tymczasem 4.liga rusza już za pięć dni. W sobotę Morzycko ma udać się na mecz do Węgorzyna. Jak poinformowano jednak podczas sobotniego spotkania, w zespole jest 14 piłkarzy, a kolejni mieli wyrazić chęć powrotu.

Będziemy monitorować sytuację.

 

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu