Advertisement
eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Kabaret dla najmłodszych - Kazio Sponge w Gryfinie!

W niedzielę 3 grudnia w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury odbędzie się kabaretowy występ dla najmłodszych pt. "Kazio Sponge Show". To propozycja dla dzieci od trzeciego roku życia i ich rodziców, na którą wstęp jest bezpłatny!

To kolejna szansa obejrzenia w naszym mieście gwiazd tegorocznego Festiwalu Komedii SZPAK, który odbywa się w Szczecinie. Początek gryfińskiego występu zaplanowano o godz. 11.00.

SZPAK to szczeciński konkurs dla solistów i zespołów, a także pokazy pozakonkursowe, w których udział biorą gwiazdy, znani konferansjerzy i uznane autorytety polskiej estrady. Przez dziesięć lat realizacji festiwal SZPAK stał się największym wydarzeniem związanym ze sztuką kabaretu i komedii w regionie Pomorza Zachodniego i jednym z ważniejszych punktów na festiwalowej mapie Polski. Tegoroczna edycja festiwalu potrwa od 30 listopada do 3 grudnia.

Kazio Sponge to nie tylko lalka. To postać, która potrafi zawładnąć sercami widowni w każdym wieku. Jedni mówią o nim, że jest kochanym i uroczym zbójem, inni uważają go za małego cwaniaczka. A Kazio jest zrobiony z gąbki i sam o sobie mówi, że jest freakiem i hipsterem. Kocha ludzi, a jego główną cechą jest szczerość aż do bólu, bo nawet o swoich kompleksach mówi otwarcie, nieświadomie czyniąc z nich atut. Jest dżentelmenem, bywalcem, celebrytą, królem ciętej riposty, gadułą i fachowcem w wyrażaniu opinii na każdy temat, który rozbawi małego i dużego widza.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu