eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarze do artykułu "Kandydat na wójta Bań czuje się atakowany przez lokalny portal"

  1. Jasiu

    Jasiu

    Doktorze nie praw mi o moralności bo to ty horrendalne pieniądze ściągasz z tych biednych starych ludzi ?

    +0 -0 Odpowiedz Zgłoś
  2. kula

    kula

    "Popada w konflikt z mediami"? jedno igryfino, to nie są bóg wie jakie media. Jest odważny i nie boi się przeciwstawić. A teza o byciu znanym wyłącznie w Baniach, to już kompletna bzdura. Ze wszystkich kandydatów jest akurat najbardziej znany poza gminą, bo działa na wielu polach od dawna.

    Autor: Demostenes

    Przyznam, że nie przekonują mnie te tłumaczenia. Kandydat, który z początkiem kampanii popada w konflikt z mediami jest raczej niepoważny. Zamiast tracić czas na tłumaczenie się w gazecie i na portalu lepiej było z opóźnieniem odpowiedzieć na pytania, a te dotyczące oceny pracy obecnej wójt ze względu na podległość służbową po prostu zostawić bez odpowiedzi. Kolejna runda pytań-jako jedyny nie dał odpowiedzi lekceważąc nie tylko redaktora portalu, ale przede wszystkim wyborców.
    Jeżeli nie potrafi załagodzić takiej sytuacji to co dopiero z codziennymi sprawami i problemami, z którymi będą pojawiali się mieszkańcy. Też będzie wybierał komu odpowie a komu nie, z kim się spotka a z kim nie?
    Uważam, że problem jest inny. Kandydat ma niewiele do powiedzenia w jakiejkolwiek sprawie czego dowodem jest jego słaba aktywność jako radnego powiatowego, przez całą kadencję ledwie kilka razy zabrał głos-to można sprawdzić w protokołach, przemilczę frekwencję, która idąc za artykułem z Gazety Gryfińskiej była drugą najsłabszą. Działaczem sportowym, trenerem może i jest dobrym, ale stanowisko wójta to już całkiem inna liga. Bycie znanym w Baniach nie wystarczy, aby godnie pełnić funkcję wójta.

    +10 -1 Odpowiedz Zgłoś
  3. Jasiu

    Jasiu

    Autor: doktor

    Autor: Jasiu

    A ja się pytam , dlaczego np: kierowcy zawodowi, muszą robić testy psychiatryczne i inne do kierowania pojazdami, a urzędnicy , nauczyciele, i inne grupy zawodowe odpowiedzialne za kierowanie ludźmi nie muszą ?
    Czy kandydat na stanowisko Wójta nie powinien być przebadany ?

    Do twojej wiadomości, z tego co wiem nauczyciele też mają wykonywane badania lekarskie wiec nie kpij sobie z tych ludzi bo pewnie ciebie uczyli a ty swoim zachowaniem dajesz świadectwo swojej matce która cię wychowała

    Moją małżonką jest nauczycielka i z tego co wiem u psychiatry była bo ma pozwolenie na broń , natomiast nauczyciele którzy mnie uczyli w większości by nie przeszli, a teraz chciałbym żeby moje dzieci uczyli ludzie zdrowi psychicznie nie pozbawieni logicznego myślenia.
    Osoby podejmujące decyzje za nas powinni również przechodzić badania psychiatryczne, psychologiczne w tym zakresie.
    Chciałbym poznać kandydata jeśli mam wybrać , chciałbym poznać całą jego karierę łącznie ze świadectwami szkolnymi, na nic mi te wasze głupie pytania o drogi i tam inne pierdoły, ustawione pytania żeby kandydat mógł przypodobać się grupie ludzi nie ważne jakiej ważne jak dużej.

    +0 -18 Odpowiedz Zgłoś
  4. doktor

    doktor

    Autor: Jasiu

    A ja się pytam , dlaczego np: kierowcy zawodowi, muszą robić testy psychiatryczne i inne do kierowania pojazdami, a urzędnicy , nauczyciele, i inne grupy zawodowe odpowiedzialne za kierowanie ludźmi nie muszą ?
    Czy kandydat na stanowisko Wójta nie powinien być przebadany ?

    Do twojej wiadomości, z tego co wiem nauczyciele też mają wykonywane badania lekarskie wiec nie kpij sobie z tych ludzi bo pewnie ciebie uczyli a ty swoim zachowaniem dajesz świadectwo swojej matce która cię wychowała

    +14 -0 Odpowiedz Zgłoś
  5. Jasiu

    Jasiu

    A ja się pytam , dlaczego np: kierowcy zawodowi, muszą robić testy psychiatryczne i inne do kierowania pojazdami, a urzędnicy , nauczyciele, i inne grupy zawodowe odpowiedzialne za kierowanie ludźmi nie muszą ?
    Czy kandydat na stanowisko Wójta nie powinien być przebadany ?

    +0 -6 Odpowiedz Zgłoś
  6. Gość

    Gość

    Autor: Czarek

    Autor: mieszkaniec

    Autor: Czarek

    Autor: wyborca

    Autor: kuba

    No najlepiej żeby kandydatka wraz ze swoimi poplecznikami zajęła się kampanią i to najlepiej swoją. Jak będzie uprawiała politykę w taki sposób jak do tej pory to nie dość, że nic się nie zmieni, a będzie jeszcze gorzej.

    I Czaruś niech nie szuka perełek bo tak się nie postępuje panie sołtysie

    Jesteś tak zorientowany, że szkoda komentować. Ale dla twojej informacji sołtysem jest mój brat. Na tle innych kandydatów to jest właśnie taka perełka:)

    Raczej twoje zachowanie szkoda komentować!

    Czyli udostępnienie znajomym wypowiedzi wszystkich kandydatów na swoim profilu z dopiskiem przy tym najciekawszym uważane jest za nie poważne??? Dla mnie niepoważnym jest zachowanie owego kandydata... Pozdrawiam:)

    Zamiast wynajdowania wad u kontrkandydatów zajmij się zaletami swojego kandydata. Tylko wszystko zależy od tego kto jaką politykę lubi. Czystą czy brudną.

    +13 -0 Odpowiedz Zgłoś
  7. Ryba

    Ryba

    Oczywistym jest, że to publikowanie wypowiedzi innych kandydatów było przykrykwą, żeby móc umieścić artykul dot. pana Arka.
    Żyjemy w małej gminie, często spotykamy się na ulicach, szkoda, że niektórzy nie umieją prowadzić kampanii fair. Po co było to udostępnianie? Niech każdy kandydat zajmie się swoją kampanią i nie bawi w rzecznika innych. A udostępniającemu życzę na przyszłość więcej ogłady przedwyborczej.

    +13 -1 Odpowiedz Zgłoś
  8. Gość

    Gość

    Do Demostenesa:
    Nie rozumiem o czym ty piszesz? To czy mieszkańcy też będą przychodzić i go szantażować i wywierać presję? Zastanów się człowieku o czym ty mówisz.

    +12 -0 Odpowiedz Zgłoś
  9. Zniesmaczona

    Zniesmaczona

    Autor: Demostenes

    Przyznam, że nie przekonują mnie te tłumaczenia. Kandydat, który z początkiem kampanii popada w konflikt z mediami jest raczej niepoważny. Zamiast tracić czas na tłumaczenie się w gazecie i na portalu lepiej było z opóźnieniem odpowiedzieć na pytania, a te dotyczące oceny pracy obecnej wójt ze względu na podległość służbową po prostu zostawić bez odpowiedzi. Kolejna runda pytań-jako jedyny nie dał odpowiedzi lekceważąc nie tylko redaktora portalu, ale przede wszystkim wyborców.
    Jeżeli nie potrafi załagodzić takiej sytuacji to co dopiero z codziennymi sprawami i problemami, z którymi będą pojawiali się mieszkańcy. Też będzie wybierał komu odpowie a komu nie, z kim się spotka a z kim nie?
    Uważam, że problem jest inny. Kandydat ma niewiele do powiedzenia w jakiejkolwiek sprawie czego dowodem jest jego słaba aktywność jako radnego powiatowego, przez całą kadencję ledwie kilka razy zabrał głos-to można sprawdzić w protokołach, przemilczę frekwencję, która idąc za artykułem z Gazety Gryfińskiej była drugą najsłabszą. Działaczem sportowym, trenerem może i jest dobrym, ale stanowisko wójta to już całkiem inna liga. Bycie znanym w Baniach nie wystarczy, aby godnie pełnić funkcję wójta.

    Być może Pan Augustyniak wypowiedziałby się w kolejnej rundzie pytań gdyby nie to jak został potraktowany w pierwszej. Redaktor zachował się nieprofesjonalnie i jego stronniczość była widoczna nie tylko w artykule o Panu Augustyniaku. Myślę, że dopełnieniem słuszności decyzji był sms zacytowany w liście. Zastanawiam się kto z kim wszedł w konflikt. Możliwości kontaktu z wyborcami jest wiele. Niech każdy kandydat ma możliwość wyboru a potencjalny wyborca sam zadecyduje bez sztucznej nagonki, która widoczna jest i to bardzo na portalu Pana K.

    +16 -0 Odpowiedz Zgłoś
  10. info

    info

    Autor: Kiki

    A może mi ktoś wyjaśnić o co chodzilo z tym że Kordylasiński pomówił przeciwnika politycznego swojej żony o pedofilię? było to bodajże w poprzednich wyborach

    Tutaj przeczytasz co nieco: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/cedynia-nauczycielka-zmuszala-dzieci-do-roznoszenia-ulotek/zx6pmhy?utm_source=fakt_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2#slajd-8

    +1 -0 Odpowiedz Zgłoś
  11. Czarek

    Czarek

    Autor: mieszkaniec

    Autor: Czarek

    Autor: wyborca

    Autor: kuba

    No najlepiej żeby kandydatka wraz ze swoimi poplecznikami zajęła się kampanią i to najlepiej swoją. Jak będzie uprawiała politykę w taki sposób jak do tej pory to nie dość, że nic się nie zmieni, a będzie jeszcze gorzej.

    I Czaruś niech nie szuka perełek bo tak się nie postępuje panie sołtysie

    Jesteś tak zorientowany, że szkoda komentować. Ale dla twojej informacji sołtysem jest mój brat. Na tle innych kandydatów to jest właśnie taka perełka:)

    Raczej twoje zachowanie szkoda komentować!

    Czyli udostępnienie znajomym wypowiedzi wszystkich kandydatów na swoim profilu z dopiskiem przy tym najciekawszym uważane jest za nie poważne??? Dla mnie niepoważnym jest zachowanie owego kandydata... Pozdrawiam:)

    +3 -26 Odpowiedz Zgłoś
  12. Demostenes

    Demostenes

    Przyznam, że nie przekonują mnie te tłumaczenia. Kandydat, który z początkiem kampanii popada w konflikt z mediami jest raczej niepoważny. Zamiast tracić czas na tłumaczenie się w gazecie i na portalu lepiej było z opóźnieniem odpowiedzieć na pytania, a te dotyczące oceny pracy obecnej wójt ze względu na podległość służbową po prostu zostawić bez odpowiedzi. Kolejna runda pytań-jako jedyny nie dał odpowiedzi lekceważąc nie tylko redaktora portalu, ale przede wszystkim wyborców.
    Jeżeli nie potrafi załagodzić takiej sytuacji to co dopiero z codziennymi sprawami i problemami, z którymi będą pojawiali się mieszkańcy. Też będzie wybierał komu odpowie a komu nie, z kim się spotka a z kim nie?
    Uważam, że problem jest inny. Kandydat ma niewiele do powiedzenia w jakiejkolwiek sprawie czego dowodem jest jego słaba aktywność jako radnego powiatowego, przez całą kadencję ledwie kilka razy zabrał głos-to można sprawdzić w protokołach, przemilczę frekwencję, która idąc za artykułem z Gazety Gryfińskiej była drugą najsłabszą. Działaczem sportowym, trenerem może i jest dobrym, ale stanowisko wójta to już całkiem inna liga. Bycie znanym w Baniach nie wystarczy, aby godnie pełnić funkcję wójta.

    +3 -24 Odpowiedz Zgłoś
  13. mieszkaniec

    mieszkaniec

    Autor: Czarek

    Autor: wyborca

    Autor: kuba

    No najlepiej żeby kandydatka wraz ze swoimi poplecznikami zajęła się kampanią i to najlepiej swoją. Jak będzie uprawiała politykę w taki sposób jak do tej pory to nie dość, że nic się nie zmieni, a będzie jeszcze gorzej.

    I Czaruś niech nie szuka perełek bo tak się nie postępuje panie sołtysie

    Jesteś tak zorientowany, że szkoda komentować. Ale dla twojej informacji sołtysem jest mój brat. Na tle innych kandydatów to jest właśnie taka perełka:)

    Raczej twoje zachowanie szkoda komentować!

    +4 -1 Odpowiedz Zgłoś
  14. DK

    DK

    Autor: Kiki

    A może mi ktoś wyjaśnić o co chodzilo z tym że Kordylasiński pomówił przeciwnika politycznego swojej żony o pedofilię? było to bodajże w poprzednich wyborach

    Napisz do zainteresowanego na igryfino to może Ci wyjaśni.

    +1 -0 Odpowiedz Zgłoś
  15. Czarek

    Czarek

    Autor: wyborca

    Autor: kuba

    No najlepiej żeby kandydatka wraz ze swoimi poplecznikami zajęła się kampanią i to najlepiej swoją. Jak będzie uprawiała politykę w taki sposób jak do tej pory to nie dość, że nic się nie zmieni, a będzie jeszcze gorzej.

    I Czaruś niech nie szuka perełek bo tak się nie postępuje panie sołtysie

    Jesteś tak zorientowany, że szkoda komentować. Ale dla twojej informacji sołtysem jest mój brat. Na tle innych kandydatów to jest właśnie taka perełka:)

    +2 -13 Odpowiedz Zgłoś
  16. Kiki

    Kiki

    A może mi ktoś wyjaśnić o co chodzilo z tym że Kordylasiński pomówił przeciwnika politycznego swojej żony o pedofilię? było to bodajże w poprzednich wyborach

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  17. obserwator

    obserwator

    Ooo i ten obiektywny portal potrafi dać normalne zdjęcie kandydata, a nie siać falę nienawiści poprzez fejt na portalu igryfino. Czapkę z głowy panie kordylasiński i ucz się pan profesjonalizmu i obiektywizmu.

    +13 -0 Odpowiedz Zgłoś
  18. wyborca

    wyborca

    Autor: kuba

    No najlepiej żeby kandydatka wraz ze swoimi poplecznikami zajęła się kampanią i to najlepiej swoją. Jak będzie uprawiała politykę w taki sposób jak do tej pory to nie dość, że nic się nie zmieni, a będzie jeszcze gorzej.

    I Czaruś niech nie szuka perełek bo tak się nie postępuje panie sołtysie

    +15 -0 Odpowiedz Zgłoś
  19. Gość

    Gość

    I jakaś kompletna obsesja panuje na tamtym portalu - pod każdym wpisem widzą Augustyniaka. Aż w końcu pan redaktor stwierdził, że jeśli zwracam się do niego "akor", to na pewno jestem kandydatem. A czy on myśli, że ludzie nie wiedzą o sprawie z 2016 roku? Żenująca obsesja.

    +4 -1 Odpowiedz Zgłoś
  20. czytelnik

    czytelnik

    Autor: pik

    Kordylaś to zwykły wiejski cham!!!

    Który jest jeszcze stronniczy, usuwa komentarze lub ich nie dopuszcza i potrafi jeszcze z porządnego gościa z Cedyni zrobić pedofila.

    +10 -0 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu