eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Katastrofa Gliptykosa

Grupa Teatralna Gliptykos zaprasza do sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury na premierowy pokaz spektaklu pt. „Katastrofa, czyli... ratuj się, kto może, nawet przez morze”, który odbędzie się w sobotę 17 listopada o godz. 13.13

To szósty spektakl popularnego teatralnego zespołu działającego w Gryfińskim Domu Kultury. Tradycyjnie już swoje przedstawienie grupa połączy z akcjami charytatywnymi, przekazując dochody uzyskane ze sprzedaży biletów-cegiełek na cele dobroczynne.

Tym razem zespół zaprosi na rejs dużym liniowcem... m/s Gliptykos.

- Oj, będzie się działo. I na pokładzie pasażerskim, i na kapitańskim mostku - informuje Maria Piznal, reżyserka spektaklu. - Z każdą sceną morska wyprawa będzie coraz bardziej przypominać podróż przez labirynt, w którym czekają ostre zakręty, zwroty akcji czy stop-klatki. Jednym słowem będzie to rejs pełen niespodzianek. Tradycyjnie, w przedstawieniu pojawią się nawiązania do bieżących wydarzeń, echa poprzednich spektakli, a także gryfińskie akcenty. Aktorzy zaprezentują również swoje umiejętności wokalne i taneczne. I jak zwykle obiecują sporą dawkę humoru i... zdumienia nad rzeczywistością - dodaje reżyserka.

Premiera spektaklu odbędzie się w sobotę 17 listopada o godz. 13.13. Kolejny pokaz spektaklu został zaplanowany dzień później - w niedzielę 18 listopada o godz. 18.00.

Rezerwacja i sprzedaż biletów (15 zł) od środy 7 listopada w sekretariacie Gryfińskiego Domu Kultury przy ul. Szczecińskiej 17, tel. 91 416 25 20.

(dost./kk)

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu