eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Kolejne potrącenie pieszego w centrum! O problemie niedoświetlonych przejść dla pieszych piszemy w dzisiejszej Gazecie Gryfińskiej!

Na przejściach dla pieszych w centrum miasta nie jest bezpiecznie. Wczoraj doszło do kolejnego potrącenia pieszego. Problem można zminimalizować, montując nowoczesne lampy doświetlające pasy.

Wczoraj (4.12) przed godz. 18.00 na przejściu dla pieszych samochód osobowy potrącił pieszego. Niecałe dwa tygodnie temu doszło w tym miejscu do podobnego zdarzenia. W obu przypadkach na szczęście osoby poszkodowane nie odniosły poważnych obrażeń. Tym razem, bowiem w starciu człowieka z autem istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia tragicznych skutków.

W dzisiejszym numerze Gazety Gryfińskiej szeroko opisujemy problem niedoświetlonych przejść dla pieszych, apelując do osób odpowiedzialnych za ten stan o montaż nowoczesnych lamp ledowych, punktowo doświetlających pasy. Jak oni podchodzą do tego pomysłu? Więcej o tej sprawie w dzisiejszej Gazecie - serdecznie zapraszamy do lektury.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu