eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Koncert Premier Teatru Tańca EGO VU

Autor: fot. z archiwum TT EGO VU

13 i 14 kwietnia w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury odbędzie się tradycyjna prezentacja aktualnej twórczości gryfińskiego teatru tańca kierowanego przez Elizę Hołubowską

W programie dwóch bliźniaczych koncertów znajdą się  premiery,  ale także - co stało się już kolejną tradycją wiosennych artystycznych spotkań z tańcem - powrót do twórczości zespołu sprzed lat.

- Planujemy pokaz ośmiu prezentacji. Większość z nich to krótsze formy, ale pojawią się także opowieści ruchowe. Oprócz moich choreografii, publiczność zobaczy także dzieła tancerzy. W związku z tym, że Agencja Artystyczna ze Szczecina pisząc wniosek o dofinansowanie zaplanowała też nasz udział w swoim projekcje przypomnimy spektakl „Pora ReLaksu” z 2007 r., który wciąż jest niezwykle lubiany przez publiczność i między innymi ten spektakl jeździł w ostatnim sezonie na festiwale - informuje Eliza Hołubowska.

Jak co roku przedstawieniom towarzyszyć będą wystawy, tym razem fotograficzna oraz rękodzieła artystycznego. Cena biletu na oba koncerty rozpoczynające się o godz. 19.00 - wyniesie 20 zł. Informacje na temat możliwości zakupu wejściówek oraz programu wieczorów z tańcem będą dostępne tuż po świętach na stronie Gryfińskiego Domu Kultury (www.gdk.com.pl).

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu