eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Kto chętny do pisania bez błędów?

Już po raz dziewiąty odbędzie się w naszym mieście dyktando o tytuł Gryfińskiego Mistrza Ortografii

Sprawdzian z języka polskiego, przy współpracy Uniwersytetu Szczecińskiego, organizują Biblioteka Publiczna w Gryfinie oraz Gmina Gryfino. Liczba uczestników Gryfińskiego Dyktanda, którymi mogą być zarówno dorośli, jak i młodzież oraz dzieci (pod warunkiem przybycia w towarzystwie jednego z rodziców lub opiekuna prawnego) jest nieograniczona, a udział w niej - dobrowolny i bezpłatny. Dla trzech zwycięzców oraz osób, które znajdą się w pierwszej dziesiątce najlepszych, przewidziano atrakcyjne nagrody: trzy wysokiej klasy czytniki do e-booków oraz dziesięć dedykowanych zakładek do książek.

Chętni mogą zgłaszać się do 23 maja telefonicznie (91 416 26 39 w godz. 10.00-16.00), mailowo (dyrekcja.biblioteka@gryfino.pl) lub osobiście w czytelni gryfińskiej biblioteki przy ul. Kościelnej 24 w godz. 10.00-18.00.

Dyktando odbędzie się w czwartek 24 maja o godz. 17.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Niepodległości 16, gdzie na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia będą także przyjmowane zapisy chętnych

 

kk

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu