eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Kto jest prezesem KPR Gryfino?

Działaczom Klubu Piłki Ręcznej w Gryfinie wkrótce minie rok od podjęcia działalności. Z okazji małego jubileuszu ma dojść do… zmian we władzach klubu

W czasie meczów rozgrywanych w Gryfinie widoczna jest mała grupa zaangażowanych działaczy KPR. Chociaż mijają kolejne tygodnie, na sali sportowej nie sposób spotkać jednak Zbigniewa Podfigurnego.

Prezesa klubu nie ma na trybunach nie tylko podczas ligowych meczów. Nie pojawił się również na rozgrywanej w styczniu 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów Starszych. Powodowało to kolejne pytania kibiców, którzy na przemian zastanawiali się co dzieje się z prezesem KPR i kto tak naprawdę pełni tę funkcję? Jak przyznaje Jakub Blejsz, klubowy skarbnik, faktycznie doszło do małych komplikacji i zmiany pierwotnych założeń.

- Gdy wspólnie zakładaliśmy stowarzyszenie i rozdzielaliśmy zadania sytuacja była trochę inna. Wyszło tak, że prezes przeliczył się trochę z możliwościami czasowymi na działalność – nie ukrywa 42-latek, dodajać, że podział prac nie funkcjonuje tak jak powinien.

 

Więcej w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu