eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Łabędź WIduchowa wygrał z Grotem Gardno. Grał też Wicher Steklno [WYNIKI]

Ze względu na wycofanie się Błękitu Pniewo z rozgrywek, dzisiaj rozegrano tylko dwa sparingi. Wicher Steklno przegrał z Mierzynianką Mierzyn 2:5, zaś Łabędź Widuchowa pokonał Grota Gardno 3:1

-  Do pierwszej połowy była dobra gra Wichra z dominacją Mierzyna. Po przerwie Wicher otworzył wynik, lecz Mierzynianka swoim doświadczeniem i szeroką kadrą zdominowała drugą część gry i wynik jest jaki jest. Ale to nie było najważniejsze. Fajnie, że rywal zrobił nam dobry trening biegowy - uznał prezes drużyny ze Steklna, Bartek Wojtas, dodając, że gole zdobyli Daniel Serafin i Ernest Maszczyk.

Natomiast w spotkaniu dwóch B-klasowców lepszy okazał się Łabędź. W barwach drużyny zagrał m.in. Cezary Kubicki z Błękitu Pniewo.

- I strzelił jedną z bramek. Pozostałe zanotowali Arek Czernecki i Artur Drozd - wylicza trener Łukasz Karapulka. Gola dla Grota zdobył Radosław Młynarczak.

Natomiast w rozegranym w środku tygodnia meczu Ogniwa Babinek z Victorią Przecław padł remis 1:1 (gol Grześka Kanieckiego)