eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Lato kinowych sequeli

Autor: Disney/Pixar

Znamy już lipcowy repertuar Kina Gryf! Placówka działająca w strukturach Gryfińskiego Domu Kultury, przygotowała program z wieloma potencjalnymi hitami tego lata

Dla najmłodszych w lipcu pojawią się dwie propozycje, obie to animacje. Ciekawostką będzie ukraińska „Uprowadzona księżniczka” (od 6 lipca), ale niewątpliwym hitem będą amerykańscy „Iniemamocni 2” (od 20 lipca). To kontynuacja, po 14 latach, przygód uwielbianej nie tylko przez najmłodszych - rodziny Boba Parra i jego żony Helen, znanej także jako Elastyna oraz gromadki ich szalonych dzieci.

Wielu widzów na pewno skorzysta z zaproszenia na kolejną filmową część filmu „Jurrasic World”, tym razem z podtytułem „Upadłe królestwo”. Od 6 lipca pojawi się także szansa obejrzenia amerykańskiego horroru „Dziedzictwo. Hereditary” z Toni Collette i Alexem Woolfem. Tydzień później na afiszu pojawią się dwie kolejne amerykańskie propozycje: komedia „Jestem taka piękna!” z Amy Humer (nominacja do Złotego Globu 2016 dla najlepszej aktorki komediowej za „Wykolejoną”) i dramat „41 dni nadziei” o zakochanej parze, która wyrusza w tragiczny rejs po Pacyfiku. Kolejna propozycja dla starszych widzów to amerykański „Sicario2: Soldado” w reżyserii Włocha Stefano Sollima, tego od serialu „Gomorra”. Lipiec w gryfińskim kinie zamknie kolejny sequel, amerykańska komedia kryminalna „Ocean’s 8”, tym razem z atrakcyjną żeńską obsadą, m.in. z Sandrą Bullock, Cate Blanchett, Anna Hathaway i Rihanną.

Przypominamy, że bilety do gryfińskiego kina można kupować także online za pośrednictwem portalu biletyna.pl z tygodniowym wyprzedzeniem. Można to zrobić z pozycji strony internetowej www.gdk.com.pl (po kliknięciu zakładki „Kup bilet”) oraz stron Gryfiński Dom KulturyKino Gryf (po kliknięciu zakładki „Bilety”).

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu