eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Love Koncert po raz drugi

19 maja w Gryfińskim Domu Kultury odbędzie się wydarzenie artystyczne z cyklu Love Koncert. To już drugie z przedsięwzięć, którego tematem przewodnim będą tym razem najpiękniejsze piosenki filmowe, a cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele charytatywne

Pierwszy tego typu koncert odbył się dwa lata temu, a jego tematem były piosenki o miłości. Impreza zgromadziła tłumy widzów i zaskakujących wykonawców.

- Tym razem publiczność usłyszy wybrane utwory, które promowały lub „wystąpiły” w filmach, musicalach czy serialach na przestrzeni ponad 100 lat kinematografii. Gwiazdami naszego koncertu będą lokalni artyści, jak również znani gryfinianie, którzy na co dzień podobno śpiewać nie potrafią - zachęca Piotr Ostrowski, pomysłodawca i organizator artystycznego przedsięwzięcia.

Tym razem pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na pomoc dla Abigail Skopińskiej.

- Abigail kilka lat temu miała poważny wypadek samochodowy. Po pierwszych próbach z cyberokiem okazało się, że przy pomocy tego urządzenia potrafi porozumiewać się z najbliższymi. Bez wahania zdecydowaliśmy się więc pomóc w jego zakupie - informuje Piotr Ostrowski z Gryfińskiego Domu Kultury.

Love Koncert „Najpiękniejsze piosenki filmowe” odbędzie się w sobotę 19 maja o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gryfińskiego Dom Kultury przy ul. Szczecińskiej 17. Bilet wstępu będzie kosztował 20 zł.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu