eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Łowcy.B w Gryfinie!

W piątek 26 października w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury wystąpi kabaret Łowcy.B z programem "Noc muzeów". Początek pełnego humoru wieczoru o godz. 18.00

 

Kabaret Łowcy.B to teatr absurdu, który stworzyła grupa studentów Uniwersytetu Śląskiego, a konkretnie jego filii w Cieszynie w 2002 r. Grupę przyjaciół połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i jej parabolizowania na scenie. Okazało się to na tyle skuteczne, że w rok po rozpoczęciu działalności artystycznej Łowcy wygrali najważniejszy w ówczesnym czasie festiwal kabaretowy PAKA odbywający się w Krakowie. Łowcy.B w niezwykle naturalny, inteligentny i przyjazny sposób wciągają w swój spektakl widza. Nie jest tu ważna powierzchowność, ale wrażliwość i dystans nie tylko do otaczającego nas świata, ale również do nas samych. To jedyny kabaret, który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy doprawiona muzyką. Obecnie czynni Łowcy.B to Bartosz Góra, Bartosz Gajda, Sławek Szczęch i Maciek Szczęch.

Bilety w cenie 60 zł, można już nabyć w kasie Kina Gryf (na 30 minut przed każdym seansem kinowym) oraz drogą elektroniczną TUTAJ.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu