Advertisement
eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Nie ma mocnego na Franka Matoszkę

W niedzielę odbył się XX Mikołajkowy Turniej Karate "Samuraj Cup" o puchar prezydenta Szczecina. Na zawody pojechała reprezentacja Kamikaze Gryfino

 
- W turnieju brało udział 247 zawodników z 10 klubów. Gryfino reprezentowało trzech zawodników UKS Kamikaze. Tym razem z powodu choroby nie wystartował Mateusz Węgrzyn - mówi trener Tomasz Grąbczewski.
 
W konkurencji kadetów 14-15 lat siódme miejsce zajął Łukasz Ossoliński. W młodzikach Jakub Wyrwicz uplasował się w przedziale 9-16.
Klasą dla siebie był Franek Matoszko, który po wygraniu czterech walk eliminacyjnych pokonał w finale 5:0 Kaczmarka Łukasza z klubu KK Kamikaze Szczecin.
 
- Było to jego trzecie pod rząd zwycięstwo w ostatnich startach. Tydzień temu na Andrzejkowym turnieju w Szczecinie pewnie wygrał z kolegą klubowym Mateuszem Węgrzynem.Jakub Wyrwicz  zwyciężył w kategorii młodzików a Łukasz Ossoliński w kadetach był czwarty. Franek z Mateuszem spotkali się w finale LOTTO DYNAMIC CUP w Mosinie koło Poznanie i również zwyciężył Franek Matoszko - mówi trener.
 
 
 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu