eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Odrzanka pozbyła się sponsora tytularnego a Energetyk nakarmił kibiców rosołem [RAPORT]

W ostatnich tygodniach sporo dzieje się nie tylko na boiskach, ale wewnątrz lokalnych klubów. Można to zobrazować na przykładzie Energetyka, Odrzanki i Ogniwa

Odrzanka walczy nie tylko o utrzymanie, ale także o lepszą przyszłość klubu. Nowy zarząd podjął działania mające na celu przyciągnięcie do klubu nowych sponsorów. Jak mówi wiceprezes Radosław Gierasimczyk, z sukcesami.

- Partnerami Odrzanki został Radimar, Leclerc, Apline, Tajm, Chmserwis, Apartementy Grand Laola. Wszystkie wspierają nas w różny sposób, m.in. Apline tworzy nam stronę internetową, Leclerc daje bony na napoje. Szukamy dalej. Chcemy ubrać każdego piłkarza w jednakowe dresy, od trampkarzy po seniorów. Interesuje nas też nawiązanie umowy z partnerem tytularnym – wymienia Gierasimczyk, przyznając, że Odrzanka zakończyła współpracę z firmą NEST Paliwa, która od kilku lat widniała na koszulkach piłkarzy oraz w nazwie klubu.

Odrzanka idzie śladami Energetyka Gryfino, który w lutym obrał kurs na lokalnych przedsiębiorców. Natomiast w sobotę nakarmił swoich kibiców.

- Nawiązaliśmy współpracę z kolejnym partnerem. Od dzisiaj o żołądki naszych sympatyków dbać będzie Jadłostajnia, lokal zlokalizowany na ulicy Kościelnej, obok Biblioteki Publicznej. Na początek poczęstowaliśmy kibiców rosołem. Jaka zupa będzie za dwa tygodnie? Tajemnica – usłyszeliśmy w klubie. 

Z kolei piłkarze Ogniwa Babinek wyszli na mecz przy dźwiękach piosenki, która została specjalnie dla nich napisana.

 

Więcej o naszych drużynach można przeczytać w dzisiejszym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu