eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Ogłosili przetarg na budowę hali sportowej!

W poniedziałek ogłoszony został przetarg na budowę hali sportowej w Gryfinie.Jeszcze przed świętami dowiemy się, ile kosztować będzie wybudowanie długo wyczekiwanego obiektu przy ul. Niepodległości

Pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, trybuny z trzystoma miejscami siedzącymi, pięć szatni i pełne zaplecze. To najważniejsze parametry hali, która ma stanąć przy ulicy Niepodległości. Kiedy? Władze gminy oczekują, że budowa zakończy się 31 sierpnia przyszłego roku.
- Mamy nadzieję, że wpłyną do nas satysfakcjonujące oferty i nie będzie potrzeby powtarzania procedury przetargowej, bo wówczas ten termin może się nieco przesunąć – mówi Tomasz Miler, zastępca burmistrza Gryfina.
Szacunki mówią o kwocie około dziesięciu milionów złotych. W tej kwocie mieści się również otoczenie budynku, czyli miejsca parkingowe, nowe nasadzenia zieleni oraz łącznik prowadzący do szkoły. Na wysokości szkoły zmieni się również organizacja ruchu na ulicy Parkowej, powstanie więcej miejsc parkingowych, które będą zlokalizowane prostopadle do ulicy.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu