eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Ola Kwiecień: Złoto? Coś niesamowitego

Wracamy do historycznego wyczynu Hermesa Gryfino, którego zawodniczki wywalczyły cztery medale na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. W Gazecie Gryfińskiej można przeczytać obszerną relację z imprezy oraz wypowiedzi lekkoatletów z naszego miasta

Agata Piekarz (chód sportowy – 1 miejsce U18)

Osiągnęłam co prawda czas gorszy niż rok temu, gdy także zdobyłam złoty medale, ale teraz jechałam na Halowe Mistrzostwa Polski prosto z obozów, które trwały niemalże miesiąc. Myślę, że nie zdążyłam wystarczająco odpocząć, ale mam nadzieję że ta ciężka praca zaprocentuje w przyszłości. To moje czwarte złoto na Mistrzostwach Polski. Jestem z tego powodu zadowolona.

 

Aleksandra Kwiecień (trójskok – 1 miejsce U20)

Wynik mnie bardzo cieszy. Trener powtarzał mi przed zawodami, że złoty medal jest w zasięgu ręki, ale dopiero jak skoczyłam to uwierzyłam. A złoto? Coś niesamowitego, chyba nikt się tego nie spodziewał, nie byłam faworytka. Już pierwszy skok zapowiadał, że to będzie dobry konkurs, ale wiadomo, walka trwa do końca. Swój medalowy skok oddałam w czwartej próbie. To był naprawdę udany dzień.

 

Całość znajduje się w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu