eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Piłkarze Błękitu woleli festyn w Krzypnicy od meczu z Chemikiem

Zgodnie z założeniami, Błękit przegrał z niepokonanym mistrzem ligi. Jako jedna z dwóch ekip w lidze zdołał jednak strzelić Chemikowi bramkę. Zespół z Pniewa uczynił to bez pomocy dwóch podstawowych graczy, którzy zamiast wyjazdu do Polic wybrali… turniej w Krzypnicy

Błękit ma znacznie więcej problemów niż powodów do optymizmu. Na ostatniej prostej nie może bowiem liczyć na wsparcie swoich… zawodników.

- Mecz z Chemikiem nie był może decydujący o utrzymaniu i nie liczyliśmy na choćby jeden punkt, ale chcieliśmy wystąpić z liderem honorowo. Tymczasem pojechaliśmy w jedenastu, cały mecz w polu zagrał drugi bramkarz. Niektórzy piłkarze, jak Daniel Włoch i Czarek Kubicki, który jest kapitanem, nie udali się z nami na mecz, bo woleli w tym czasie zagrać w amatorskim turnieju w Krzypnicy – mówi Arkadiusz Durma, odnosząc się też do sytuacji z Pawłem Plisem.

- Nie chce osobistych wycieczek w kierunku Pawła, ale jego decyzja o zakończeniu gry w tym sezonie nie wynikała z kontuzji - mówi prezes Błękitu.

 

Cały artykuł znajduje się w dzisiejszym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu