Advertisement
eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Pojadą do Borzymia i z powrotem

Autor: pixabay.com

W sobotę 22 września Gryfiński Dom Kultury organizuje rajd rowerowy

Przejażdżka na dystansie około 30 kilometrów przewiduje przejazd na trasie: Gryfino - Szczawno - Wirówek - Chwarstnica - Borzym - Chwarstnica - Wirów (ognisko) - Szczawno - Gryfino.

- Na większości trasy przewidujemy podróż ścieżką rowerową. Wyjątek stanowić będzie dojazd do kościołów w Chwarstnicy i Borzymiu oraz na ognisko w Wirowie - informuje Kamilla Gadomska z Gryfińskiego Domu Kultury.

Zbiórka uczestników wyprawy odbędzie się o godz. 9.30 w Gryfinie, na początku ścieżki rowerowej w kierunku Szczawna (przy skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i ścieżki rowerowej nad Jezioro Wełtyńskie). W trakcie rajdu planowane są postoje w miejscowościach, przez które przebiega trasa, a także tam, gdzie będzie to konieczne z uwagi na bezpieczeństwo uczestników oraz ich potrzeby.

Zgłoszenia od zainteresowanych udziałem w wyprawie przyjmuje Kamilla Gadomska, instruktor turystyki w Gryfińskim Domu Kultury do 20 września pod numerem telefonu 695 455 771. W rajdzie planowany jest udział 30 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Regulamin imprezy i karta zgłoszeń znajdują się TUTAJ.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu