eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Policja poszukuje Rafała Kubicę z Mieszkowic [Aktualizacja]

Autor: KPP w Gryfinie

Komisariat Policji w Chojnie prowadzi czynności w sprawie zaginięcia Rafała Kubicy, mieszkańca Mieszkowic, który w dniu dzisiejszym w godzinach rannych opuścił miejsce zamieszkania, udając się w nieznanym kierunku

Jak informuje policja, w dniu 22 sierpnia 2017 roku, około godz. 7.00 Rafał Kubica wyszedł z miejsca zamieszkania twierdząc, że udaje się na szkolenie. Następnie około godz. 8.45 za pośrednictwem wiadomości sms poinformował żonę o przybyciu na miejsce szkolenia. Podjęte w tej sprawie czynności nie potwierdziły faktu dotarcia poszukiwanego do miejsca zatrudnienia. W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w mundur leśnika koloru zielonego i poruszał się samochodem osobowym marki Audi B4 nr rej, ZGR YG70 w kolorze czarnym.

Rysopis zaginionego: wiek 43 lata, wzrost 188 cm., szczupła budowa ciała, szatyn o krótkich włosach i o czach koloru szaro – niebieskiego, twarz owalna, uszy przylegające i nos prosty.

- Wszystkie osoby, które posiadają informację na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionego, lub miały z nim jakikolwiek kontakt od momentu zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komisariatu Policji w Chojnie pod nr tel. 91 466 63 11, lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, pod nr tel. 91 432 68 11 albo pod nr 997 i 112 – informuje oficer prasowy, asp. szt. Grzegorz Klimek.

 

dost.

 

Aktualizacja 23.08

Jak informuje policja, mężczyzna został w dniu dzisiejszym odnaleziony.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu