eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarze do artykułu "Prezes SM Regalica odpowiada na kolejne zarzuty części członków spółdzielni"

  1. leszek

    leszek

    Autor: precz z komuną

    Autor: leszek

    Autor: czł sm regalica

    To jakieś brednie bo wiem że p Hołub spòłdzielnie mieszkaniową Taras Północ stawia za wzór w zakresie dbałości o Stan techniczny I estetykę .Swoją drogą dlaczego nie reaguje na te bzdury , być może nie ten poziom

    byłeś na zebraniach SM.TP. ja byłem.a że jest spokój w spółdzielni to właśnie zasługa mieszkanców ze nie pozwolili na rozróby

    Zaraz, zaraz! w jakim charakterze tam byłeś?
    Może ty nie Leszek ale Adam lub Artur? Jak tak, to mogłeś być po linii partyjnej albo rewizyjnej

    to zwykły członek spółdzielni nie może być na walnym swojej spółdzielni zaiste dziwny wpis

    +1 -1 Odpowiedz Zgłoś
  2. precz z komuną

    precz z komuną

    Autor: leszek

    Autor: czł sm regalica

    To jakieś brednie bo wiem że p Hołub spòłdzielnie mieszkaniową Taras Północ stawia za wzór w zakresie dbałości o Stan techniczny I estetykę .Swoją drogą dlaczego nie reaguje na te bzdury , być może nie ten poziom

    byłeś na zebraniach SM.TP. ja byłem.a że jest spokój w spółdzielni to właśnie zasługa mieszkanców ze nie pozwolili na rozróby

    Zaraz, zaraz! w jakim charakterze tam byłeś?
    Może ty nie Leszek ale Adam lub Artur? Jak tak, to mogłeś być po linii partyjnej albo rewizyjnej

    +8 -1 Odpowiedz Zgłoś
  3. leszek

    leszek

    Autor: czł sm regalica

    To jakieś brednie bo wiem że p Hołub spòłdzielnie mieszkaniową Taras Północ stawia za wzór w zakresie dbałości o Stan techniczny I estetykę .Swoją drogą dlaczego nie reaguje na te bzdury , być może nie ten poziom

    byłeś na zebraniach SM.TP. ja byłem.a że jest spokój w spółdzielni to właśnie zasługa mieszkanców ze nie pozwolili na rozróby

    +1 -4 Odpowiedz Zgłoś
  4. przyjazny

    przyjazny

    Autor: czł sm regalica

    To jakieś brednie bo wiem że p Hołub spòłdzielnie mieszkaniową Taras Północ stawia za wzór w zakresie dbałości o Stan techniczny I estetykę .Swoją drogą dlaczego nie reaguje na te bzdury , być może nie ten poziom

    Szkoda pisać o panu Wardzie,ponieważ grzechy jego są nieskończone,panie Warda bardzo proszę -niech pan zrezygnuje,dlaczego tego stołka trzyma się pan ,jak przywiązany ! !!!!

    +10 -2 Odpowiedz Zgłoś
  5. czł sm regalica

    czł sm regalica

    To jakieś brednie bo wiem że p Hołub spòłdzielnie mieszkaniową Taras Północ stawia za wzór w zakresie dbałości o Stan techniczny I estetykę .Swoją drogą dlaczego nie reaguje na te bzdury , być może nie ten poziom

    +5 -0 Odpowiedz Zgłoś
  6. głos rozsądku

    głos rozsądku

    Autor: Jurek

    Dziwne jest to że po oświadczeniu Pana Borowiaka, jest natychmiastowa riposta, Panie Prezesi było to wytłumaczyć przed założeniem tych zaworów a nie po, teraz niech się wypowiedzą prokuratorzy i inne czynniki społeczne do tego powołane, a Pan dobrze by było żeby Pan przestał straszyć, bo tu nikt nikogo się boi, o tych członkach spółdzielni to Pan się wypowiada zgodnie ze starymi przepisami, nowe mówią co innego, czy Pan zmienił statut który jest z 20014 roku ????, Kto jest Pańskim pracodawcą, chciałbym też wiedzieć jakie czynniki wpływają na Pańską dość wysoką pensję, ludzie przestańcie się w końcu go bać to tylko prezes jakich tysiące są w kraju, nic nie jest wieczne, tym bardziej jego stanowisko,

    Rzeczywiście, należało ekspertyzy i dyskusje przeprowadzać przed zaciągnięciem wielomilionowego kredytu. Wszystko jedno czy spłacanego bankowi, czy firmie Techem. Być może w banku byłoby o połowę tanie ?.Teraz czas na prokuraturę i sąd.

    +1 -0 Odpowiedz Zgłoś
  7. Jurek

    Jurek

    Dziwne jest to że po oświadczeniu Pana Borowiaka, jest natychmiastowa riposta, Panie Prezesi było to wytłumaczyć przed założeniem tych zaworów a nie po, teraz niech się wypowiedzą prokuratorzy i inne czynniki społeczne do tego powołane, a Pan dobrze by było żeby Pan przestał straszyć, bo tu nikt nikogo się boi, o tych członkach spółdzielni to Pan się wypowiada zgodnie ze starymi przepisami, nowe mówią co innego, czy Pan zmienił statut który jest z 20014 roku ????, Kto jest Pańskim pracodawcą, chciałbym też wiedzieć jakie czynniki wpływają na Pańską dość wysoką pensję, ludzie przestańcie się w końcu go bać to tylko prezes jakich tysiące są w kraju, nic nie jest wieczne, tym bardziej jego stanowisko,

    +1 -1 Odpowiedz Zgłoś
  8. a

    a

    TO TYPOWE DLA CZLONKOW PLATFORMY... RAZ ZDOBYTEGO STOLKA NIE ODDAM!

    +8 -1 Odpowiedz Zgłoś
  9. ktos

    ktos

    warda TY jestes dla spoldzielcow a nie oni dla ciebie, wbij to sobie do tego twojego lba! to ONI cie zatrudniaja i maja prawo cie zwolnic, to nie jest twoja dozywotnia posada, ani twoj prywatny folwark!

    +5 -1 Odpowiedz Zgłoś
  10. Głos rozsądku

    Głos rozsądku

    Autor: Gryfinianka

    Od września 2017 CZŁONKIEM SPÓŁDZIELNI JEST KAŻDY KOMU PRZYSŁUGUJE PRAWO DO LOKALU Z MOCY PRAWA !!!!
    NIE TRZEBA ZA TO PŁACIĆ !!

    Tak, płacić nie trzeba i Spółdzielnia ma obowiązek przyjąć zgłaszającego się w poczet członków, ale jak ma się lokal wyodrębniony to trzeba złożyć pisemny wniosek. Część z tych 108 osób niebędących zdaniem Zarządu członkami, to mogą być właśnie osoby w takiej sytuacji. Nie zmienia to faktu, że wywieranie presji i nacisku na indywidualne osoby w celu nakłonienia ich do wycofania podpisu pod wnioskiem po dacie złożenia tego wniosku, powinno być ścigane.

    +2 -1 Odpowiedz Zgłoś
  11. Gryfinianka

    Gryfinianka

    Od września 2017 CZŁONKIEM SPÓŁDZIELNI JEST KAŻDY KOMU PRZYSŁUGUJE PRAWO DO LOKALU Z MOCY PRAWA !!!!
    NIE TRZEBA ZA TO PŁACIĆ !!

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  12. lesio

    lesio

    Autor: leszek

    Autor: lesio

    Autor: leszek

    całe szczęście ,że p.Hołub i spółce nie udała sie awantura w SM.TP a próbowali,próbowali.dwa zebrania walczyli na trzecim polegli.no to wzieli na cel SM regalica .tu dopiero pierze się sypie ./no i w tle nieszczęsny Gładkow .chłopie po co ci to.

    Nie pisz bzdur chłopie, takie numery jak w regalicy w żadnej wspólnocie by nie przeszły. poleciałby prezes na zbity ryj i nie zdązył nawet kwiknąć

    nie piszę bzdur tylko fakty.popytaj mieszkańców SM.TP. co wyprawiali na walnym co poniektórzy.wogóle to się dziwię .prezes spółdzielni jest pracownikiem najemnym nie z wyboru .jeśli się nie mylę to rada nadzorcza jest władna wręczyć wypowiedzenie.chyba że cały ten szum jest wywołany przez mniejszośc mieszkańców nie majacych ogólnego poparcia .po co były te kombinacje z listami podpisów .zadałem sobie trudu aby wsród znajomych wysondować cel podpisów .okazuje sie że są ludzie którym przedstawiono że to protest przeciwko montaży zaworów .więc intencje rozrabiaczy są oczywiste.Jk się fakty nazywa bzdurami to...............

    Może jakby prezes wziął mnie na przesłuchanie razem ze swoimi ludźmi to też bym zapomniał pisać i czytać i w ogóle mnie tam nie było. A jakby lekarz zakładowy do mnie zadzwonił to bym wszystkiemu zaprzeczył i prędzej bym się przyznał do występnego obcowania z kobyłą niż do zamachu na jego wieliczestwo, byle z roboty nie wyrzucili bo kredyt mam

    +2 -0 Odpowiedz Zgłoś
  13. leszek

    leszek

    Autor: lesio

    Autor: leszek

    całe szczęście ,że p.Hołub i spółce nie udała sie awantura w SM.TP a próbowali,próbowali.dwa zebrania walczyli na trzecim polegli.no to wzieli na cel SM regalica .tu dopiero pierze się sypie ./no i w tle nieszczęsny Gładkow .chłopie po co ci to.

    Nie pisz bzdur chłopie, takie numery jak w regalicy w żadnej wspólnocie by nie przeszły. poleciałby prezes na zbity ryj i nie zdązył nawet kwiknąć

    nie piszę bzdur tylko fakty.popytaj mieszkańców SM.TP. co wyprawiali na walnym co poniektórzy.wogóle to się dziwię .prezes spółdzielni jest pracownikiem najemnym nie z wyboru .jeśli się nie mylę to rada nadzorcza jest władna wręczyć wypowiedzenie.chyba że cały ten szum jest wywołany przez mniejszośc mieszkańców nie majacych ogólnego poparcia .po co były te kombinacje z listami podpisów .zadałem sobie trudu aby wsród znajomych wysondować cel podpisów .okazuje sie że są ludzie którym przedstawiono że to protest przeciwko montaży zaworów .więc intencje rozrabiaczy są oczywiste.Jk się fakty nazywa bzdurami to...............

    +0 -3 Odpowiedz Zgłoś
  14. lesio

    lesio

    Autor: leszek

    całe szczęście ,że p.Hołub i spółce nie udała sie awantura w SM.TP a próbowali,próbowali.dwa zebrania walczyli na trzecim polegli.no to wzieli na cel SM regalica .tu dopiero pierze się sypie ./no i w tle nieszczęsny Gładkow .chłopie po co ci to.

    Nie pisz bzdur chłopie, takie numery jak w regalicy w żadnej wspólnocie by nie przeszły. poleciałby prezes na zbity ryj i nie zdązył nawet kwiknąć

    +2 -0 Odpowiedz Zgłoś
  15. leszek

    leszek

    całe szczęście ,że p.Hołub i spółce nie udała sie awantura w SM.TP a próbowali,próbowali.dwa zebrania walczyli na trzecim polegli.no to wzieli na cel SM regalica .tu dopiero pierze się sypie ./no i w tle nieszczęsny Gładkow .chłopie po co ci to.

    +0 -3 Odpowiedz Zgłoś
  16. Piotr

    Piotr

    Panie prezesie odpuść Pan. Kiedy już plują w twarz, nie mów Pan że deszcz pada.

    +0 -0 Odpowiedz Zgłoś
  17. ania

    ania

    Czy startujący do rady nadzorczej włożyliby tyle wysiłku , w tym zeznania w sądzie w prokuraturze by pracować w radzie

    +1 -0 Odpowiedz Zgłoś
  18. ania

    ania

    Prezes przedłuźa sprawę obwinia lokatorów na wszelkie sposoby , kandydatów startujących do rady świadczeń ,fałszowanie podpisów co jest praktycznie niewykonalne z uwagi na ustalenie imienia , nazwiska , dokładnego adresu no I podrobienie podpisu . Prezesie gdzie logika i,etyka , przyzwoitość

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  19. Pp

    Pp

    Autor: wilk

    509-108-8-4=389
    ...podjęcia działań w celu zwołania NWZCZ, ponieważ podpisów było zbyt mało, wymagana ilość to minimum 349...
    Takich jak wilk nikt nie sieje, ten chwast sam rośnie hehej
    Warda to umie liczyć, co za typ.

    +3 -1 Odpowiedz Zgłoś
  20. lesio

    lesio

    72 zł za wymianę zaworu to przy jednej klatce jakieś 4 tysiące, robota dla dwóch ludzi na jeden dzień. Tak to zarabiają tylko chirurdzy naczyniowi i prezesi spółdzielni

    +8 -1 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu