Advertisement
eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Rajd z parasolami zawita do Świnoujścia

Gryfiński Dom Kultury zaprasza w sobotę 20 października na 43. Rajd Parasolowy. Tym razem gryfińscy turyści odwiedzą Świnoujście

W programie rajdu przewidziano zwiedzanie z przewodnikiem Fortu Gerharda i latarni morskiej, najwyższej na polskim wybrzeżu. Tradycyjnie nie zabraknie konkursu na najciekawszy parasol oraz ogniska. Zbiórkę uczestników rajdu i odjazd autokaru zaplanowano na godz. 8.30 spod sklepu Biedronka w okolicy stadionu przy ul. Sportowej.

Zgłoszenia do rajdu przyjmowane są rzez Kamillę Gadomską, instruktora turystyki GDK (tel. 695 455 771, e-mail: kamilla.gadomska@gmail.com) do 16 października. Wpisowe dla młodzieży szkolnej wynosi 27 zł, a dla osób dorosłych - 30 zł. Opłata może być wniesiona w dniu rajdu, ale po wcześniejszym zgłoszeniu. W cenie wpisowego zwiedzanie, ognisko, znaczek okolicznościowy, przejazd autokarem i ubezpieczenie na czas trwania rajdu. Ilość miejsc jest ograniczona, więc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem 43. Rajdu Parasolowego jest Gryfiński Dom Kultury. Rajd został dofinansowany przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. - Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra. Regulamin imprezy i dokumenty dla uczestników są dostępne TUTAJ.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu