Advertisement
eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Robotnicy pną się w górę, zrywając asfalt z ulicy 11 Listopada

Autor: Grzegorz Racinowski

Remont nawierzchni i chodników na ulicy 11 Listopada przebiega bez większych przeszkód

Mieszkańcy Górnego Tarasu zdają się być zadowoleni z inwestycji. Niejeden z ulgą powita nowe chodniki i schody w pobliżu bloków, choćby przy 11 Listopada 82-88, które były w naprawdę okropnym stanie. Spacerowanie po nich było niezwykle uciążliwe zwłaszcza dla matek z wózkami, o czym pisaliśmy wielokrotnie. Przedsiębiorstwo Kristone, będące wykonawcą przebudowy, ma czas do czerwca, jednak właściciel firmy, Krystian Suda podkreśla, że jeśli pogoda dopisze, chcieliby oddać inwestycję kilka miesięcy wcześniej.

Jak pisaliśmy, prace przebiegają raczej bez problemów. Jednak w poniedziałek (8.10) mieszkańcy zgłosili nam, że ich samochody zostały przyblokowane na parkingu jednego z budynków wielorodzinnych, potocznie nazywanego"blokiem policyjnym", co było spowodowane robotami na drodze. Co na to wykonawca?

- Owszem, wyjazd był zablokowany na około pół dnia. Jednak mieszkańcy przejeżdżali bokiem, po chodniku - potwierdizł K.Suda z Kristone. - Wcześniej rozwiesiliśmy informacje o tym, że można już parkować przy ul. Iwaszkiewicza, ale nie wszyscy skorzystali. Staraliśmy się działać jak najszybciej, aby znieść tę uciążliwość - dodał.

Więcej o inwestycji napiszemy w przyszłym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

red.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu