eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Standuperzy.pl zaprezentują

W niedzielę 20 stycznia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury odbędzie się występ trzech znanych standuperów. Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia, będą to dwie godziny bezczelnej rozrywki…

Stand-up to specyficzna komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością. W przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością. Na gryfińskiej scenie zaprezentują się trzej znani mistrzowie gatunku: Kuba Rosa, Paweł Reszela i Piotr Wojteczek.

Bilety (45 zł) dostępne są na stronie www.kupbilecik.pl. W dniu wydarzenia będą o 5 zł droższe.

 

Kuba Rosa. Styczeń to miesiąc, który nie napawa radością i entuzjazmem. No chyba, że jesteś członkiem Rodziny Adamsów. Ostra zima, pogoda w kratkę i brak nastroju to tylko nieliczne przypadłości, które nam serwuje. Oczywiście możecie się poddać tej okropnej aurze lub postawić na pozytywność. Rozrywka, śmiech i różnorodność poruszanych tematów jest zdecydowanie lepszą alternatywą dla stycznia. Jak to osiągnąć? Jak żyć? Fajno, fajno ale... Zapraszamy na występ reprezentanta z Górnego Śląska - Kuby Rosy. W swoim materiale komediowym przedstawi wizję świata, życia i któż to wie - czego jeszcze. Nie zastanawiajcie się nad wartościami... Przyjdźcie, bo warto go poznać.

Paweł Reszela. Stand-up Comedy - jeden z najstarszych standuperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie jest taki stary. Ogólnie swój chłop, który potrafi rozbawić każdego widza. Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Jednak najważniejszy i tak jest cięty język oraz ostry żart. Paweł Reszela to świetny standuper, który zaskakuje podczas każdego spotkania.

Piotr Wojteczek. To przede wszystkim porcja charyzmatycznych panczy i bezkompromisowych żartów. To styl, który sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy zwycięzca życia, nawet gdy masz na sobie jedynie sprane bombery i dogorywające kuboty. Jeżeli więc jesteś gotów na to, aby stać się lepszym człowiekiem, to nie czekaj tylko wbijaj na jego występ. Zwłaszcza, że gość jest nie byle kim. Powtórki jego trzyminutowego speszjala w TVP Rozrywka niejednokrotnie można było ujrzeć na ekranach polskich plazm dumnie stojących na lśniących meblościankach przyozdobionych koronkowymi serwetami i kryształowymi cukiernicami, co bez wątpienia świadczy o niepowtarzalnej klasie tego zawodnika. Nie da się ukryć, że to właśnie takich jak on potrzebuje ten kraj, dlatego uczyń Polskę ponownie lepszą i postaw na Piotra Wojteczka. Absolutny mastłocz na polskiej scenie komediowej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu