eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Trwają zapisy na dwie imprezy biegowe

Jak wiadomo w tym roku wypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada w całym kraju odbędą się setki, jeśli nie tysiące, wydarzeń biegowych upamiętniających to wydarzenie. Także i w Gryfinie - pisze do nas Jacek Stefański z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie

W naszym mieście odbędzie się bieg niepodległościowy, który oficjalnie wszedł w skład miast-gospodarzy projektu "Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr".

Jego inicjatorem jest Polska Agencja Prasowa przy współudziale Polskiego Radia, Telewizji Polskiej, Polskiego Związku Alpinizmu i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (więcej informacji o projekcie TUTAJ).

Przedstawiamy medal tego biegu oraz gadżety jakie znajdą się w pakiecie startowym. A są to koszulka techniczna (w dwóch kolorach, czerwonym lub białym), czapka do biegania i torba biegowa na plecy. Cena wpisowego wynosić będzie 60 zł, zapisy ruszają we wtorek 13 marca, czyli za tydzień.

Link do zgłoszeń zamieszczony będzie na stronie gryfińskiego OSiR-u.
 
Od 15 stycznia trwają też zapisy do 4. Gryfińskiego Transgranicznego Festiwalu Biegowego. Aktualnie na liście startowej znajdują się 334 osoby. Najniższa stawka wpisowego kończy się wraz z końcem marca. Warto się decydować teraz bo później będzie drożej. Regulamin, zapisy i lista startowa TUTAJ
 
 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu