eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarze do artykułu "Turek ze 100-procentową skutecznością. Podajemy wyniki II turnieju Grand Prix Gryfina"

  1. Słuchacz

    Słuchacz

    Pewnie, w ogóle nie widzę problemu.

    +1 -0 Odpowiedz Zgłoś
  2. G. Racinowski

    G. Racinowski

    Autor: Słuchacz

    No tak, a może złożyć wniosek na mały grant, odmówią włodarze?

    Chciałem raczej zobrazować, że brak wyjazdów na MP nie jest pokłosiem dotacji, która jest 2.5 raza większy niż przed czterema laty

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  3. Słuchacz

    Słuchacz

    No tak, a może złożyć wniosek na mały grant, odmówią włodarze?

    +1 -0 Odpowiedz Zgłoś
  4. G. Racinowski

    G. Racinowski

    Uzupełniając fakty: po raz ostatni Biały Pion wysłał zawodniczki na Mistrzostwa Polski w 2014 roku (Stołecka i Kruszewska). Klub miał wówczas dotację w wysokości 10 tysięcy złotych. Teraz ma 25 tysięcy.

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  5. Słuchacz

    Słuchacz

    Ale z tego co wiem to Biały Pion ma od kilku lat zwiększaną dotację, ale to jest dotacja, a nie sfinansowanie.

    +1 -0 Odpowiedz Zgłoś
  6. Mądrej głowie dość po słowie

    Mądrej głowie dość po słowie

    Autor: .

    A co ma brak pieniedzy i palacyk do poziomu zawodnikow. Gdyby klub byl bogaty mialby arcymistrzow?

    No dokładnie tak to działa - klub od lat organizuje wyjazd na spartakiadę młodzieży i od lat plasuje się tam na 2 lub 3 miejscu. Gdyby nie było środków finansowych na te wyjazdy nie byłoby automatycznie tych osiągnięć

    +0 -0 Odpowiedz Zgłoś
  7. G. Racinowski

    G. Racinowski

    Autor: Mądrej głowie dość po słowie

    Nie mam pojęcia dlaczego p.Racinowski wziął moją wypowieć do siebie. Pisałem do pajaca który uważa że 6-15 letnie dzieci powinny za własne kieszonkowe startować w odległych imprezach rangi mistrzowskiej bo on własnie ( ten pajac) ma potrzebę cudzych sukcesów. Dotacja gminy jest w granicach ok 700 zlotych rocznie na członka klubu co ledwie starcza na cotygodniowe turnieje i kilka niezbyt odległych turniei wyjazdowych. Takie są fakty a ze UKS nie ma nawet swojej siedziby to już druga strona tegi samego medalu i nie ma to nic wspólnego z parciem na szkło

    Mam grypę i gorączkę, a ktoś powiązał mnie z Hetmanem. Pomyliłem nicki, myślałem, że piszę z jedną osobą :) Przepraszam za to. Co do zwiększenia środków, istnieje program Ministerstwa Sportu i Rekreacji "KLUB". Można tam pozyskać dodatkowe środki. W razie imprez mistrzowskich, można prosić o wsparcie władze miasta. Hermes, Delf, Taiso korzystały z tzw. małych grantów (do 10 tysięcy) na zadania celowe. Myślę, że to może w jakimś stopniu rozwiązać część problemów klubu.

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  8. Mądrej głowie dość po słowie

    Mądrej głowie dość po słowie

    Nie mam pojęcia dlaczego p.Racinowski wziął moją wypowieć do siebie. Pisałem do pajaca który uważa że 6-15 letnie dzieci powinny za własne kieszonkowe startować w odległych imprezach rangi mistrzowskiej bo on własnie ( ten pajac) ma potrzebę cudzych sukcesów. Dotacja gminy jest w granicach ok 700 zlotych rocznie na członka klubu co ledwie starcza na cotygodniowe turnieje i kilka niezbyt odległych turniei wyjazdowych. Takie są fakty a ze UKS nie ma nawet swojej siedziby to już druga strona tegi samego medalu i nie ma to nic wspólnego z parciem na szkło

    +0 -0 Odpowiedz Zgłoś
  9. amnezja?

    amnezja?

    A w Energetyku to niby o co poszło ? O poziomie nie wspomnę...

    +0 -1 Odpowiedz Zgłoś
  10. :((

    :((

    Potęga głupoty, nie kompromituj się.

    +0 -3 Odpowiedz Zgłoś
  11. .

    .

    A co ma brak pieniedzy i palacyk do poziomu zawodnikow. Gdyby klub byl bogaty mialby arcymistrzow?

    +3 -1 Odpowiedz Zgłoś
  12. :(

    :(

    Jednak głupi

    +0 -3 Odpowiedz Zgłoś
  13. G. Racinowski

    G. Racinowski

    A kwestia Mistrzostw Polski nie różni się niczym od innych dyscyplin. Trzeba wywalczyć kwalifikację. Z tego co pamiętam, jeszcze kilka lat temu dwie zawodniczki udały się na takie zawody. Poza tym, gdyby Biały Pion miał zawodniczkę/zawodnika na medal MP, to nie wystawiłby jej/jego w zawodach? Rozdzieliłbym więc od siebie te dwie kwestie (organizacyjną i sportową).

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  14. G. Racinowski

    G. Racinowski

    Autor: Mądrej głowie dość po słowie

    Nic do ciebie nie dociera pajacu :-) Gdyby mali szachiści jeździli na mistrzostwa Polski to mieliby "takie sukcesy", a że bliżej i taniej jest im jeździć na turnieje do Niemiec czy np. Koszalina to tam wygrywają i mają inne sukcesy. Pierwszomajowy turniej Gryfino Open ściąga od ponad XX lat mistrzów i arcymistrzów krajowych i międzynarodowych..... Skoro chcesz porównywać inne dyscypliny z szachami to podaj w którym roku w Gryfinie była na takim poziomie organizowana impreza sportowa przez lekkoatletow, triathlonistow, kolarzy, strzelcow, gimnastyczek, karatekow, kajakarzy.... Fakty są takie że to szachiści stale i skutecznie promują gryfiński sport na arenie krajowej i miedzynarodowej mimo że nie idzie za tym żadne współmierne wsparcie ze strony gminy a dzieciaki nadal grają w pałacyku pod lwami który grozi zawaleniem.

    Pajacu? Naprawdę? ;) Poza tym dlaczego wciskasz mi w usta nie moje słowa? Nigdy nie napisałem złego słowa o turniejach szachowych, dajemy fotorelacje z większości turniejów Grand Prix Gryfina, ich zapowiedzi oraz relacje na portalu i w gazecie. Nie odpowiadam za komentarze na portalu. Każdy tutaj może wyrazić swoje zdanie.

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  15. Mądrej głowie dość po słowie

    Mądrej głowie dość po słowie

    Nic do ciebie nie dociera pajacu :-) Gdyby mali szachiści jeździli na mistrzostwa Polski to mieliby "takie sukcesy", a że bliżej i taniej jest im jeździć na turnieje do Niemiec czy np. Koszalina to tam wygrywają i mają inne sukcesy. Pierwszomajowy turniej Gryfino Open ściąga od ponad XX lat mistrzów i arcymistrzów krajowych i międzynarodowych..... Skoro chcesz porównywać inne dyscypliny z szachami to podaj w którym roku w Gryfinie była na takim poziomie organizowana impreza sportowa przez lekkoatletow, triathlonistow, kolarzy, strzelcow, gimnastyczek, karatekow, kajakarzy.... Fakty są takie że to szachiści stale i skutecznie promują gryfiński sport na arenie krajowej i miedzynarodowej mimo że nie idzie za tym żadne współmierne wsparcie ze strony gminy a dzieciaki nadal grają w pałacyku pod lwami który grozi zawaleniem.

    +0 -3 Odpowiedz Zgłoś
  16. G. Racinowski

    G. Racinowski

    Autor: Ogarnij się

    Twój poziom prowokacji sięgnął dna, redaktorze, niczego nie rozumiesz albo z tą głupotą to niestety prawda. Warto się tak błaźnić?

    Dlaczego wciągasz mnie w jakieś gierki? Jestem jedyną osobą, która komentuje tutaj pod nazwiskiem. Polecam zrobić to samo ;)

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  17. Ogarnij się

    Ogarnij się

    Twój poziom prowokacji sięgnął dna, redaktorze, niczego nie rozumiesz albo z tą głupotą to niestety prawda. Warto się tak błaźnić?

    +0 -5 Odpowiedz Zgłoś
  18. Hetman

    Hetman

    Autor: Ogarnij się fizolu

    Autor: Hetman

    Autor: Do hetmana

    Gdyby glupota miała skrzydła...

    Zapytaj o medale kopaczy z Energetyka - oni mają taki budżet z gminy że stać ich na wyjazdy do Warszawy. Nasi mali szachiści tak daleko nie jeżdzą bo nie mają za co. Zresztą grają dla siebie i swojego rozwoju a nie dla zbierania kolorowych metali
    Pytam o prosra rzecz: rok zdobycia medalu mistrzostw polski. To takie trudne?

    Okej czyli nie macie takich sukcesow. O to mi chodzilo. A skoro juz porownujecie sie do pilkarzy to zrobcie to samo wzgledem lekkoatletow, triathlonistow, kolarzy, strzelcow, gimnastyczek, karatekow, kajakarzy. Oni tez trenuja dla siebie, dla wlasnego rozwoju, nie maja tyle kasy a mimo to zdobywaja medale mistrzostw polski. Pozdrawiam ;)

    +7 -1 Odpowiedz Zgłoś
  19. Ogarnij się fizolu

    Ogarnij się fizolu

    Autor: Hetman

    Autor: Do hetmana

    Gdyby glupota miała skrzydła...

    Zapytaj o medale kopaczy z Energetyka - oni mają taki budżet z gminy że stać ich na wyjazdy do Warszawy. Nasi mali szachiści tak daleko nie jeżdzą bo nie mają za co. Zresztą grają dla siebie i swojego rozwoju a nie dla zbierania kolorowych metali
    Pytam o prosra rzecz: rok zdobycia medalu mistrzostw polski. To takie trudne?

    +1 -1 Odpowiedz Zgłoś
  20. Hetman

    Hetman

    Autor: Do hetmana

    Gdyby glupota miała skrzydła...

    Pytam o prosra rzecz: rok zdobycia medalu mistrzostw polski. To takie trudne?

    +1 -1 Odpowiedz Zgłoś