Advertisement
eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

W gryfińskiej bibliotece w najbliższy poniedziałek wyjątkowa prelekcja

Autor: www.biblioteka.gryfino.pl

15 października o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej gryfińskiej biblioteki odbędzie się prelekcja Agnieszki Pawłowskiej pt.: "Zabytki cechów miast pomorskich"

 

Idea projektu "Ruchome Wykłady Pomorzoznawcze" opiera się na organizacji cyklu spotkań, w różnych ośrodkach woj. zachodniopomorskiego, z osobami zajmującymi się historią poszczególnych miejscowości, czy różnymi aspektami lokalnej historii (tzw. ruchome wykłady). Prelegenci, związani z bibliotekami w swoich miejscowościach, objeżdżają teren Pomorza Zachodniego, występując gościnnie w bibliotekach organizujących spotkanie.

Tegoroczna edycja obejmuje trzynaście prelekcji w trzynastu bibliotekach woj. zachodniopomorskiego, które odbędą się w terminie od 21 września do 30 listopada 2018.

Projekt realizowany jest przez Zarząd Okręgu Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich (OZ SBP) we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju i Edukacji „Lider”, finansowany z programu dotacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

 

(red./Bibliotek Publicnza w Gryfinie)

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu