eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Wakacyjne warsztaty także w świetlicach wiejskich

25 czerwca, w pierwszym dniu wakacji, rozpocznie się jedna z letnich propozycji Gryfińskiego Domu Kultury. Twórcze wakacje 2018 to cykl pięciodniowych warsztatów dla młodych mieszkańców naszego miasta oraz okolicznych miejscowości

Zorganizowane zajęcia odbędą się także w świetlicach wiejskich administrowanych przez GDK.

- To propozycja nie tylko dla młodych mieszkańców określonej miejscowości. W każdej ze świetlic chętnie będziemy także gościć inne zainteresowane dzieci i młodzież – informuje Maria Zalewska, dyrektor Gryfińskiego Domu Kultury.

Każda z szesnastu świetlic w ciągu wakacji zorganizuje pięciodniowe warsztaty, analogicznie do propozycji miejskiej. Propozycje zajęć będą naprawdę różnorodne, od warsztatów promujących zdrowy tryb życia i odżywiania, przez szeroko rozumiane zajęcia plastyczne, taneczne, a na turystycznych kończąc.

- Zachęcamy najmłodszych i ich rodziców do odwiedzania także małych podmiejskich ośrodków kultury, by pokazać, że i tam tętni twórcze życie. Pragnę uspokoić, że wakacyjna działalność świetlic nie ograniczy się jedynie do przeprowadzenia tych warsztatów – kończy M. Zalewska.

Informacje o wakacyjnych planach są dostępne TUTAJ oraz na Facebooku.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu