eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Wygraj smartfon na wakacje

Nowy smartfon na wakacje? Lubisz swoją miejscowość? Pokaż na zdjęciu, co dla niej zrobiła Unia Europejska. Zwycięskie zdjęcie opublikujemy w Gazecie Gryfińskiej oraz na portalu egryfino.pl, a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Zdjęcie z powiatu gryfińskiego wyślij na konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018r, dodając, że o konkursie dowiedziałeś się z Gazety Gryfińskiej lub portalu egryfino.pl. Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie egryfino.pl oraz na www.gazetylokalne.pl , na której znajdziesz też regulamin konkursu.

 

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu