eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Wystawa fotografii studentów GUTW

W środę 15 listopada o godz. 17.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Gryfinie odbędzie się kolejny wernisaż. Tym razem zaprezentowane zostaną fotografie, które wykonali studenci działający w sekcji fotograficznej Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

- Autorami prac są Teresa Głowacka, Maria Grygiel, Kinga Karpicka, Leon Kryczka, Jadwiga Michalak, Bożena Mockało, Joanna Rossa, Teresa Sowińska, Irena Skórska, Józef Satanowski, Zdzisława Wieczorek i Magda Bidzińska - informuje Katarzyna Sztangret z gryfińskiego CIT..

Wstęp na wernisaż jest wolny, a wystawę będzie można oglądać do 30 listopada od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

 

Autorzy prac o wystawie:

Jesteśmy grupą pasjonatów fotografii i tworzymy sekcję fotograficzną przy Gryfińskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Z roku na rok nasza grupa powiększa się, co świadczy o dużym zainteresowaniu fotografią. Stąd na tegorocznej wystawie więcej prac, którymi chcemy się pochwalić. Zaprezentujemy zdjęcia o różnej tematyce, wykonane podczas wakacji spędzonych w kraju i za granicą oraz na wycieczkach organizowanych przez sekcję turystyczną.
Ciągle uczymy się i doskonalimy nasz warsztat pracy z aparatem fotograficznym. Wybraliśmy, naszym zdaniem, najlepsze zdjęcia i jesteśmy otwarci na państwa opinie. Życzymy miłego oglądania naszych prac.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu