eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

To zarząd UKS-u zaprosił Anglików. Co z innymi klubami z regionu?

Przed tygodniem zamieściliśmy relację z Międzynarodowego Festiwalu Mini Piłki Nożnej. Ze sprostowaniem do naszej redakcji pośpieszył prezes UKS Energetyka Junior Gryfino, informując o błędzie w sprawozdaniu

W relacji z Gryfino Cup 2018 napisaliśmy o przyjeździe zespołu z Anglii, podając, że przybył on na zaproszenie Daniela Guza, byłego zawodnika Energetyka Gryfino, który od lat mieszka na Wyspach.

- To nieprawda. Anglicy przyjechali wyłącznie na zaproszenie zarządu UKS. Guz nie ma tu żadnej zasługi. To tylko i wyłącznie sukces UKS – napisał we wtorek Mariusz Kamiński.

Wobec zaznaczenia, iż to nie tylko poszczególni trenerzy, ale także zarząd Energetyka Junior Gryfino „sprowadza” zespoły na „Minifestiwal”, zasadne wydaje się pytanie, dlaczego na każdym z pięciu turniejów zabrakło innych drużyn z naszego miasta.

- Zapraszamy ich co roku. Teraz też ich zaprosiliśmy a dodatkowo informacja o zapisach była na facebooku – napisał prezes UKS, co wywołało oburzenie zainteresowanych.

- To nieprawda. Nie dostałem od Energetyk żadnego listu, ani maila z informacją o turnieju – odpowiada Piotr Mróz z Akademii Champions. To samo twierdzi Maciej Niski z Akademii Reissa.

- Ja też żadnego zaproszenia, ani maila nie dostałem, a wiem, że były wysyłane do klubów z region - dopowiada.

 

Więcej w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu