Advertisement
eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Zarządcy grzeją później niż rok temu

Autor: pixabay.com

Tegoroczne upały są już przeszłością, czas wyciągnąć z szafy koce i zaparzyć ciepłą herbatę. Jeżeli to nie wystarczy, mieszkańcy wszystkich budynków wielorodzinnych w Gryfinie teoretycznie mogą podnieść temperaturę mieszkania, przekręcając termostat w kaloryferze, zarządcy bowiem rozpoczęli już sezon grzewczy

Wszyscy zarządcy rozpoczęli sezon kilka dni później niż przed rokiem. Ciepło w kaloryferach pojawiło się w pierwszej kolejności u mieszkańców SM Dolna Odra. Tam na puszczenie ciepła zdecydowano się 21 września. Kilka dni dłużej musieli poczekać mieszkańcy GTBS oraz SM Regalica. Tam sezon grzewczy rozpoczął się 24 września. Oczywiście w poszczególnych blokach ciepło pojawiło się nieco później. W przypadku SM Regalica ostatnie bloki miały zostać podłączone do minionej soboty, czyli 29 września. Związane to jest z wymianą głowic w tych budynkach. Najpóźniej na rozpoczęcie sezonu tym razem zdecydowano się w SM Taras Północ. Ciepło w kaloryferach mieszkańców tej spółdzielni miało pojawić się od 28 września.

Zarządcy podkreślają zgodnie, że nie wszędzie kaloryfery były ciepłe w tym samym czasie. Dzisiaj jednak ciepło powinno już być wszędzie.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu