eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Zmiany w Energetyku Gryfino. KSE z nowymi wiceprezesami

Energetyk, za pomocą oficjalnej strony klubowej na Facebooku poinformował nie tylko o zatrudnieniu nowego trenera, ale także zapowiedział dalsze zmiany. Enigmatyczna ogłoszenie nie zaspokoiło naszej ciekawości. Pod koniec roku oderwaliśmy się więc od świątecznego stołu i w ramach walki z obżarstwem, przeprowadzić dziennikarskie śledztwo - czytamy nieoficjalnie w dzisiejszym wydaniu "Gazety Gryfińskiej"

W momencie oddania bieżącego wydania gazety do druku (1 stycznia, godzina 15.00), M. Hipsz nie uchylił rąbka tajemnicy, nie rozwijając swoich „świątecznych zapowiedzi”. Mając świadomość, że prezes nie jest dobry w dotrzymywaniu terminów, już w grudniu postanowiliśmy uzyskać odpowiedzi na własną rękę.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, zmiany mają dotyczyć klubowych struktur i wypełnienia wakatów w zarządzie. O brakach, wynikłych z rezygnacji Andrzeja Kejsa i Marka Suchomskiego pisaliśmy 12 grudnia. W artykule „Kto rządzi w Energetyku?” wykazaliśmy, że w skład organu wykonawczego KSE, poza Hipszem, wchodzą jedynie  Łukasz Łazarz i Sylwester Senda.

Wraz z początkiem stycznia dołączą do nich Bogdan Kosmalski (kierownik zespołu juniorów starszych) i prawdopodobnie Sławomir Olszewski. Być może poczet działaczy zostanie poszerzony także o Mirosława Krupę. Kierownik zespołu rezerw odrzucił co prawda pierwszą propozycję, lecz nie jest wykluczone, że ostatecznie przystanie na proponowane obowiązki.

 

Cały artykuł znajduje się w dzisiejszej "Gazecie Gryfińskiej".

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu